Transparent
Inloggen
Sluiten

Mondeling akkoord PSV en NEC over Sano, ook Kostic lijkt naar PSV te komen

4 augustus 2026 14:40
Foto: Pro Shots

Mondeling akkoord PSV en NEC over Sano, ook Kostic lijkt naar PSV te komen; image source: Pro Shots

PSV heeft een mondeling akkoord weten te bereiken met zowel NEC als Kodai Sano, zo meldt het Eindhovens Dagblad zojuist. Het is op dit moment nog onduidelijk wanneer de Japanner aansluit, maar het lijkt uitgesloten dat hij dinsdagavond met NEC in actie komt tegen Olympiakos. In Athene staat de heenwedstrijd in de Derde Voorronde van de UEFA Champions League op het programma.

Woensdag keert NEC terug naar Nederland en de verwachting is dat Sano dan op korte termijn naar Eindhoven afreist voor zijn medische keuring. Afgelopen week ontstond er een opening in de gesprekken met NEC waarop beide clubs elkaar nu hebben gevonden. De clubs lijken akkoord over een transfersom van om en nabij de vijftien miljoen euro.

Hoewel Filip Kostic nog geen honderd procent akkoord heeft bereikt lijken ook de gesprekken met de Servische routinier in een volgend stadium te zijn beland. Een overeenkomst lijkt dichtbij en dan wordt Kostic ook op korte termijn in Eindhoven verwacht voor zijn medische keuring.




Tags

kostic sano mondeling keuring afreist filip heenwedstrijd kodai nabij nederland olympiakos opening routinier uefa voorronde

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


33 minuten geleden (gewijzigd)
Dit is een goede speler voor Psv die het team een enorme kwaliteit boost gaat geven.
All round box to box speler met goede techniek en instelling.
Heeft bij Nec ook als cv gespeeld maar zal denk ik voor het middenveld naast Veerman zijn gehaald.
Blij mee,hopelijk van het weekend al inzetbaar.
Jammer dat Psv zoveel geld betaald wetende dat Nec hem 2 jaar geleden voor 4.5 ton kocht.
Kostic wat minder enthousiast over als linksback dan,verdedigen kan hij niet goed volgens de Juve Fans.
Wel krachtige speler met veel ervaring en goede pass en kan een goaltje maken.
+1/-0

 
29 minuten geleden
Oke, naast Veerman. Maar we hebben ook Guuske, Mijnans en Mauro nog. Gaan we Mauro dan alsnog op linksback posteren?
+2/-0

24 minuten geleden
Ik laat me echt heel erg graag verassen maar persoonlijk ben ik altijd voorstander van scorende middenvelders. Dat maakt je als team ijzersterk. Dacht altijd dat Sano een soort van 6 of 8 is. Snap niet echt voor welke positie Bosz hem in gedachten heeft. Toch weer een bewegende ‘valse’ spits in de vorm van Til en Pepi kind van de rekening? Of Sano achterin op de plek van Schouten? Wie oh wie helpt me?
+1/-0

 
10 minuten geleden
Ik zit met exact dezelfde vragen, heb werkelijk geen idee. Maar het begint erop te lijken dat wij echt enkel en alleen met middenvelders gaan spelen....
+1/-0

 
6 minuten geleden
Dacht altijd dat hij een vervanger voor Veerman zou kunnen zijn alhoewel zijn statistieken echt beduidend minder zijn
+1/-0

zojuist
"Hij heeft bij NEC ook als CV gespeeld"... is hier de volgende Schouten in de maak? ;)

Kwalitatief prima speler, ik vind het wel veel geld voor een suptop-eredivisie speler die niet eens de WK-selectie haalde. Maar goed, onze directie zal wel weten wat ze doen.
+1/-0


PSV E-zine

Meer dan 28.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

basarnhem bommel bosz brandt dest eredivisie fernandez feyenoord flamingo gasiorowski geertruida godts kostic mauro mijnans opbouw pepi perisic plea rickardoko saibari sano schouten sildillia stegen stewart til titel veerman wanner