Transparent
Inloggen
Sluiten

Van de Kerkhof ontvangt Armeense onderscheiding

17 september 2026 20:11
Foto: Pro Shots

Van de Kerkhof ontvangt Armeense onderscheiding; image source: Pro Shots

De gebroeders Willy en René van de Kerkhof vierden woensdag hun vijfenzeventigste verjaardag. De iconische tweeling werden door tal van media in het zonnetje gezet vanwege deze heugelijke gebeurtenis. Een dag later heeft Willy van de Kerkhof een onderscheiding ontvangen van het Ministerie van Buitenlandse Zaken uit Armenië.

De oorkonde werd donderdagmiddag uitgereikt door Viktor Biyagov. De Armeense ambassadeur reikte de onderscheiding uit in het Evoluon tijdens de bijeenkomst "De Wereld Aan Tafel. Van de Kerkhof is sinds 2021 een honorair consul van Armenië en speelt daardoor een belangrijke rol in het internationale netwerk van Nederland. Hij noemde hij bij aanvangst van zijn werkzaamheden een "eervolle baan".

Ten tijde van zijn aanstelling vertelde Willy daar het volgende over op Radio 1: "Waar ik voor aangewezen ben, is het zuiden van Nederland, met name Noord-Brabant, Limburg, Gelderland en Zeeland. Om daar contacten te leggen tussen het bedrijfsleven, cultuur, technologie, gezondheidszorg
en educatie. En om dat samen met Armenië te bewerkstelligen en dus bedrijven bij elkaar te brengen", aldus Van de Kerkhof.

In de afgelopen vijf jaar heeft Van de Kerkhof zich hiervoor ingezet en dat is nu beloond met deze onderscheiding. Met zijn inzet heeft hij onder meer bijgedragen aan een rechtstreekse vliegverbinding tussen Eindhoven en de hoofdstad van Armenië Jerevan. Ook heeft hij contacten tot stand gebracht op het gebied van gezondheidszorg, voedselinfrastructuur en internationaal zakendoen.




Tags

kerkhof onderscheiding armenie armeense willy gezondheidszorg nederland aanvangst ambassadeur baan bedrijfsleven bijeenkomst biyagov educatie evoluon gebeurtenis gebroeders gelderland heugelijke honorair iconische jerevan oorkonde rechtstreekse reikte tal technologie tweeling vierden vijfenzeventigste viktor vliegverbinding voedselinfrastructuur zeeland zonnetje zuiden

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


3 weken geleden
Ik verbaas mij niet eens meer... of was het dan tóch René?
+1/-0

3 weken geleden
Geweldig dat helden van vroeger zich inzetten voor de regio. Wat dit op een voetbal website doet is mij dan wel een raadsel.
+2/-0

3 weken geleden
Voor het onbegrip over de nieuwswaarde, dit zijn toch PSV iconen, dus ik vind het niet zo vreemd hier.
Ik lees hier ook berichten over ex spelers die ergens in het buitenland zitten, dat is toch wel redelijk vergelijkbaar?
PSV heeft toch niet voor niets zo'n innovatieve sponsor naam bv... het gaat ook over een regio, waarin PSV een catalyserende rol vervuld!
+1/-0


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.820 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

bajraktarevic basarnhem bommel bosz boszballetje brandt dest diekaleman eredivisie excelsior feyenoord forza geertruida joey koeman lammers mijnans obispo ouaissa parcours pepi perisic plea rot sano schouten seixas tegengoals twente veerman