Transparent
Inloggen
Sluiten

Obispo en Curaçao buigen ruime achterstand om

25 september 2026 13:14
Foto: Pro Shots

Obispo en Curaçao buigen ruime achterstand om; image source: Pro Shots

Armando Obispo en Curaçao hebben donderdagnacht een spectaculaire zege geboekt op Costa Rica in de CONCACAF Nations League. Een 3-0 achterstand werd na rust omgebogen in een 3-4 overwinning. Obispo speelde de volledige negentig minuten in een driemansdefensie en maakte daarin, niet voor het eerst dit seizoen, een meer dan uitstekende indruk.

Nadat Orlando Sinclair en Carlos Mora met twee goals zorgden voor een ruime en comfortabele 3-0 ruststand, ging het in het laatste half uur volledig mis voor het thuisland. Kenji Gorré nam de 3-1 en 3-3 voor zijn rekening, terwijl Tahith Chong en Jordi Paulina de overige twee doelpunten verzorgden. Ook voormalig PSV'ers Eloy Room, Shurandy Sambo, Livano Comenencia en Jürgen Locadia kwamen in actie voor Curaçao.

Curaçao neemt het in deze XXL-interlandperiode nog op tegen Nicaragua en vervolgens thuis en uit tegen Trinidad en Tobago. Het laatste duel staat gepland voor maandagochtend 5 oktober om 01:00 uur Nederlandse tijd, waarna Obispo normaal gesproken op dinsdag of woensdag terugkeert in Eindhoven om zich daar voor te bereiden op het Eredivisieduel met sc Heerenveen.




Discussieer mee op de forums


Tags

curacao obispo buigen armando carlos chong comenencia concacaf costa driemansdefensie eloy eredivisieduel gorre heerenveen jordi kenji livano locadia mora nations nicaragua orlando paulina rica sambo tahith thuisland tobago trinidad xxl

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


3 weken geleden
Had ik nou maar gekeken... niet mis hoor, uit winnen bij Costa Rica. Lekker ook voor Obi.
+3/-0

 
3 weken geleden
Het was gisteren bkijkbaar overal Hosanna met onze intetnationals, de marktwaarde van de selectie is weer wat gestegen, mooi toch?
+1/-0

 
3 weken geleden
Ja dat is een leuk side effect, maar belangrijker is het vertrouwen en de ervaring met succes die wordt opgedaan en waar PSV ook van kan profiteren.

Minpunt is de blessure van Geertruida, want daar zitten we helemaal NIET op te wachten...
+1/-0

 
3 weken geleden (gewijzigd)
Ja Obi maakt echt grote stappen en dat vind ik mooi voor hem, na alle twijfel ed en onze naam; het afstraalt ook positief uit naar de opleiding, zodat spelers zien dat PSV weldegelijk ook de eigen jeugd inzet op hoogste niveau (als ze goed genoeg zijn)... dat er maar veel mogen volgen in zijn voetsporen!
+2/-0

3 weken geleden
Vreemd dat de geweldige Veermansiaanse dieptepass door meerdere linies van Obispo bij het eerste doelpunt niet wordt benoemd.
+1/-0


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.848 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

bommel bosz boszballetje bro dest eredivisie feyenoord flamingo geertruida kovar lammers leip leipzig mauro mijnans obispo opbouw pepi porto power roma romario romaurio ruben sano til trui var wanner wethoudervanjuine