Transparent
Inloggen
Sluiten

Vertraging en lagere prijs voor verkoop parkeerterrein?

22 oktober 2003 23:21

Verslaggever: RvW

Volgens het Eindhovens Dagblad loopt de verkoop van het parkeerterrein opnieuw vertraging op. Het ontwerp voor de bouw van de complexen moet deels worden aangepast. Binnen afzienbare tijd zou een akkoord verwacht worden maar onder veranderde condities. De verwachting is dan ook dat de vraagprijs van PSV van 18 miljoen euro omlaag zal moeten. PSV wilde niet reageren op het bericht. Met de verkoop van het parkeerterrein hoopt PSV uit de rode cijfers te komen.

Meer op




Tags

parkeerterrein vertraging afzienbare complexen condities ontwerp

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.377 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

achtig arsenal basarnhem bommel bospipo bosz buitenspelpositie crockett ehvdgxt fernandez feyenoord forza gaaei geblesseerden james jong kezman och pepi perisic sadiq saibari sano schiks scorend sonny tijdperk til veerman zinchenko