Transparent
Inloggen
Sluiten

OB: Winston Bogarde: "ik wil naar PSV"

26 januari 2004 23:10

Winston Bogarde wil naar PSV. Op zijn eigen website staat dat Bogarde met Guus Hiddink heeft gesproken en dat hij hoopt dat de transfer doorgaat. Volgens de voetballer is het nu aan zijn huidige club Chelsea en PSV om overeenstemming te bereiken. De deadline om dit seizoen nog voor PSV te mogen spelen, ligt op 31 januari. Bogarde speelt al tijden niet meer voor de Londense club en traint er zelfs met de jeugd.

Meer op




Tags

bogarde winston chelsea deadline hiddink londense

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.356 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aanspraak ajaxtijd basarnhem bayern boer bosz certificaat dest drommel feyenoord flikkeren gaaei goodwill hendrikus koen kweken malaise napoli newcastle passievrucht persie pover psvrijnwoude til uitvak vaio valente vermakelijk wereldgoals yarek