Transparent
Inloggen
Sluiten

Kezman wordt te duur voor PSV

29 januari 2004 09:32

Verslaggever: RvW

Niet alleen heeft PSV de transfersom voor Mateja Kezman broodnodig, ook geeft hij zelf aan dat de club hem niet meer kan betalen. "PSV kan mij niet meer betalen. Het salaris wat ik wil gaan verdienen is te hoog. Dat salaris verschilt nogal wat met wat ik nu verdien. Het is gewoon voor iedereen het beste dat ik komende zomer weg ga." aldus Kezman in het Eindhovens Dagblad. Bijtekenen zit er dus niet in.

Meer op




Tags

kezman bijtekenen broodnodig mateja verdien

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.378 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

arsenal basarnhem bommel bospipo bosz buitenspelpositie crockett dest ehvdgxt eredivisie fernandez feyenoord gaaei geblesseerden james jong kezman pepi perisic rooij saibari sano schiks schouten scorend sonny sparta tijdperk til veerman