Transparent
Inloggen
Sluiten

AD: Contract Robben mogelijk opengenbroken; komst Bogarde niet uitgesloten

31 januari 2004 09:01

Verslaggever: RvN

Het Algemeen Dagblad meldt dat PSV in het geval dat PSV en Manchester United over een maand nog niet tot een akkoord zijn gekomen over een overgang van Robben, om de tafel gaat zitten met de aanvaller om te praten over het openbreken en verlengen van zijn contract. Robben kan dan rekenen op een sterke verbetering van zijn contract, PSV op een hogere transfersom.

Verder meldt de krant dat Hiddink niet uitsluit dat Winston Bogarde alsnog in de zomer wordt aangetrokken. De kans is ook aanwezig dat Michael Lamey dan terugkeert. De rechtsback wilde Hiddink nu niet terughalen, omdat dat anders zijn goede ontwikkeling zou stagneren wegens te weinig speeltijd.

Meer op




Tags

robben bogarde hiddink opengenbroken lamey michael stagneren uitsluit winston

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 27.919 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

basarnhem berghuis blind boscagli brobbey crockett dest enz eredivisie feyenoord flamingo heitinga itakura koen lcv mauro mendy modric nagalo obispo olij peretz perisic psvrijnwoude romario stewart tadic taylor topper vaio