Transparent
Inloggen
Sluiten

Bouma en Robben in de basis; Van Bommel niet?

17 februari 2004 19:17

Verslaggever: RvW

Afgaand op de laatste training dinsdag gaat de aanwezige pers er vanuit dat de PSV'ers Bouma en Robben in de basis zullen starten van het Nederlands elftal in het duel tegen de Verenigde Staten. Bouma als linksback met Robben voor hem als linksbuiten. Het zou Robben's eerste basisplaats in Oranje zijn. Van Bommel zou niet terugkeren in de basis na zijn blessure, de voorkeur zou uitgaan naar de combinatie Sneijder / van der Vaart / Davids op het middenveld. Oud-PSV'er Phillip Cocu draagt de aanvoerdersband.

Vermoedelijke opstelling: Van der Sar, Heitinga, Stam, Cocu, Bouma, Sneijder, Van der Vaart, Davids, Van der Meyde, Van Nistelrooij, Robben.

Meer op




Tags

robben bouma bommel cocu davids vaart afgaand heitinga linksbuiten meyde nistelrooij oranje sar stam

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.507 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

arena arensman basarnhem bayern blind bommel cadeau conference dest down driouech ehvdgxt forza gee groningen jersey marino onzin pep perisic playoffs saibari san twente under utrecht vaio volendam voorronde wijs