Transparent
Inloggen
Sluiten

Merkwaardige situatie rond Alex

17 mei 2004 06:29 - Eindhovens Dagblad

Verslaggever: RvN

De Braziliaan Alex was aanwezig in Alkmaar en zag daar zijn nieuwe club met 2-4 winnen van AZ. Hij is voor een bliksembezoek in Nederland is en vandaag met Hiddink en Arnesen zal praten. De trip is mogelijk aangezien de verdediger enige tijd uit de roulatie is wegens een blessure. Tegenover het Eindhovens Dagblad liet de zaakwaarnemer merkwaardig genoeg weten dat de afsluitende gesprekken voor een contract nog moeten plaatsvinden en dat hij het contract nog niet gezien heeft. De verdedigr blijft tenminste een seizoen, waarschijnlijk twee, zo liet hij weten in het ED. Arnesen gaf aan dat het contract gewoon al getekend is. Net zo merkwaardig is de melding in het ED dat de verdediger zich weer volledig fit voelt en komende week weer in actie kan komen. Volgens zijn club is hij minimaal tot de derde week van mei uit de roulatie en zal hij dan pas voorzichtig weer met trainen beginnen, waardoor het twijfelachtig zou zijn of hij nog in het shirt van Santos uit zou kunnen komen. "Ik ga daar alles aan doen" zo liet hij eerder zelf nog weten.

Meer op Eindhovens Dagblad




Tags

arnesen alkmaar bliksembezoek braziliaan hiddink nederland santos twijfelachtig verdedigr

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 27.888 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

arbitrage arsenal babadi benitez bosz brobbey fabiola frankfurt gaaei gaai goes handgebaren hendrikus hiet hoofdschudt ingooien keertje knvb meemogen ontspoort opgefokte psveghel psvrijnwoude reserves sanctie scheids voorstaan vuurwerk witheet zijlijn