Transparent
Inloggen
Sluiten

"VFL Wolfsburg doet bod op Hofland; verdediger mag weg; Hiddink kiest voor Ooijer/Bouma"

17 mei 2004 19:55

Verslaggever: RvW

Het ANP (lees de Spits meldt dat kevin Hofland te horen heeft gekregen dat Hiddink het volgend seizoen centraal achterin kiest voor het duo Ooijer/Bouma. Daarachter zou de Braziliaan Alex de eerste reservekeus zijn voor Hofland. De verdediger mag en wil dan ook vertrekken. Het Duitse VFL Wolfsburg van Eric Gerets zou inmiddels een bod van drie miljoen euro hebben uitgebracht op de verdediger.

Meer op




Tags

hofland bouma hiddink ooijer wolfsburg anp braziliaan gerets reservekeus

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.468 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

ananas arensman basarnhem berg bommel bosz couhaib dam dest dorp driouech earnie eredivisie fernandez feyenoord flamingo gescout giro mauro mijnans oranje pepi perisic rcv saibari subaru til twente veerman wanner