Transparent
Inloggen
Sluiten

Kezman gaat ruim 2 miljoen verdienen

13 juli 2000 08:04

Verslaggever: RvW

De keuze van Mateja Kezman voor PSV was met name een sportieve. Hij verkoos een goede opleiding en speelmogelijkheden voor hegrote geld. De transfer naar PSV is voor zijn bankrekening echter ook geen verkeerde. De aanvaller gaat bij PSV ruim 2
miljoen gulden verdienen. daarmee is hij direct een van de best verdienende spelers van PSV en de Nederlandse competitie.

Meer op




Tags

kezman bankrekening gulden hegrote mateja speelmogelijkheden verdienende verkoos

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.502 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

arensman basarnhem blind bommel bosz conference couhaib dam dorp down driouech eredivisie fernandez forza gee gescout groningen hendrikus mauro oranje pepi perisic subaru til twente utrecht vaio volendam voorronde wanner