Transparent
Inloggen
Sluiten

VoH niet geblesseerd maar gespaard

29 oktober 2004 22:14

Jan Vennegoor startte vrijdagavond verrassend genoeg niet in de basis. Volgens het Eindhovens Dagblad was de spits geblesseerd, volgens de Telegraaf en het Algemeen Dagblad werd hij gespaard voor de Champions League-wedstrijd van dinsdagavond tegen Rosenborg BK. "Met het oog op die wedstrijd heb ik ervoor gekozen om Vennegoor op de bank te zetten, omdat hij dinsdag ook weer belangrijk kan zijn. Nu mag Sibon het een keer laten zien", aldus Hiddink.




Tags

vennegoor voh hiddink rosenborg sibon telegraaf

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.890 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

ado boerhamdi bommel bro brugge cornecion crisy fernandez feyenoord geertruida hypo jaybee lammers mauro mijnans ouaissa pepi perisic porto rouleren salah sano santos schouten sidibe terugkomt til vaio veerman wanner