Transparent
Inloggen
Sluiten

Hiddink gaat praten met elftal

7 december 2004 23:08

Verslaggever: RvN

Guus Hiddink kondigde na afloop van de grote nederlaag tegen Panathinaikos aan dat er zeker een aantal gesprekken zullen volgen naar aanleiding van de nederlaag. "De manier waarop we de ballen om de oren kregen doet wel pijn. wat dat betreft gaan we zeker een aantal gesprekjes volgen." Met het oog op het duel tegen Feyenoord zal het Hiddink op zich niet slecht zijn uitgekomen, dat hij hierdoor zijn elftal weer op scherp kan zetten. "Dit was een tikje op de kin, nu moet je zorgen dat je daar goed op reageert."

Meer op




Tags

hiddink feyenoord kin panathinaikos tikje uitgekomen

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.463 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

ananas basarnhem berg bommel bosz couhaib dam dest dorp driehoek driouech earnie eredivisie fernandez feyenoord flamingo gescout giro jones mauro mijnans oranje pepi perisic rcv saibari subaru til veerman wanner