Transparent
Inloggen
Sluiten

Van Bommel baalt van reserverol bij Oranje

11 februari 2005 19:40 - Nu.nl

Verslaggever: JV

Mark van Bommel heeft zijn teleurstelling uitgesproken over zijn reserverol bij Oranje. "Ik weet ook niet meer wat ik moet doen om een basisplaats in Oranje te krijgen. Ik was toch aardig bezig dacht ik bij PSV, daarom was de teleurstelling heel groot dat ik niet mocht starten". Ondanks de afwezigheid van Davids en Sneijder kregen Landzaat en Heitinga de voorkeur van Van Basten. Verdediger Heitinga is bij Ajax op het middenveld pas sinds de winterstop de vervanger van de geblesseerde aanvoerder Galasek. "Wat ik daarvan vind? Dat heb ik tegen de bondscoach gezegd en niet alles wat ik met Van Basten bespreek, hoef ik naar buiten te brengen", aldus de aanvoerder van PSV.

Meer op Nu.nl




Tags

oranje bommel basten heitinga davids galasek landzaat

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.231 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bananenschil bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza groningen halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro moed old psvrijnwoude side trestena utrecht vaio valente veerman vessem