Transparent
Inloggen
Sluiten

Wedstrijden



Voorbeschouwing PSV-PEC Zwolle


Tijdstip
Overmorgen 21:00
Stadion
Philips Stadion
Gelegenheid
Eredivisie
Televisiezender
ESPN


PSV.supporters.nl Scorebord

Van deze wedstrijd zal live verslag worden gedaan op het PSV.supporters.nl Scorebord: Je kunt de wedstrijd ook volgen via onze mobiele sites.

Staat hierboven geen link naar het PSV.supporters.nl Scorebord, dan ondersteunt je browser geen JavaScript 1.1 en kan je het scorebord niet bekijken. Download een browser die JavaScript 1.1 ondersteunt om het scorebord te bekijken.


Wedstrijd tegen PEC onder leiding van Nagtegaal

De KNVB heeft Marc Nagtegaal aangesteld om de wedstrijd tussen PSV en PEC Zwolle in goede banen te leiden donderdagavond. De arbiter zal daarbij langs de zijlijn worden ondersteund door grensrechters Mario Diks en Franca Overtoom, terwijl Niels Boel is aangesteld als vierde official. Jannick van der Laan en Rogier Honig volgen de wedstrijd vanuit Zeist, zij verzorgen de video-arbitrage.

Het wordt voor PSV de zesde wedstrijd onder leiding van Nagtegaal. Van de voorgaande vijf duels won PSV er vier en werd er een keer verloren. Die verloren wedstrijd was nog vrij recent, want op 22 maart werd er met 3-1 verloren bij promovendus Telstar. In dat duel gaf Nagtegaal een discutabele rode kaart aan Anass Salah-Eddine, die daardoor al voor de rust in moest rukken.

PEC Zwolle trof Nagtegaal op zijn beurt wel iets vaker en maakt zich op voor zijn tiende wedstrijd onder leiding van de scheidsrechter. Van de voorgaande negen won PEC Zwolle er vijf, eindigde het een keer in een gelijkspel terwijl PEC drie keer het onderspit delfde en verloor.


Met welke basiself zou jij starten tegen PEC Zwolle?

Hoe zou jij spelen tegen PEC Zwolle? Laat hier jouw ideale opstelling achter.


Weet PSV ook PEC Zwolle weer te verslaan?

Wat wordt volgens jou de uitslag van de ontmoeting met PEC Zwolle? Laat hier jouw voorspelling achter.



Wat vind jij van de wedstrijd?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


19 uur geleden
Nou, laten we het hopen dat ze er nog zin in hebben.
Ben benieuwd
+1/-0

18 uur geleden (gewijzigd)
Dit is een van de twee resterende wedstrijden des keizers baard. Het enige leuke aan deze wedstrijd is eigenlijk dat het de eerste thuiswedstrijd is na het behalen van het kampioenschap. Oftewel, voor het elftal het weerzien met de meest fanatieke fans.

Want laten we wel wezen, ik heb genoten van de festiviteiten rondom het kampioenschap, maar een groot (het grootste?) deel van de feestvierders weet geen vijf spelers bij naam te noemen. En op zich is dat ook prima. Het feest is voor alle PSV fans. Al verdenk ik een deel van de feestvierders er zelfs van dat ze fan zijn van een andere club, maar gewoon zin hebben in een feestje. Afijn. Ik hoop dat het trouwe thuispubliek hun genoegen kenbaar maakt over het recent behaalde kampioenschap.
+1/-0

 
15 uur geleden
Ik vind het nogal een zelfingenomen post, waarbij je een paar aannames poneert waar ik weinig van gemerkt heb toen ik bij de huldiging in stadion en de stad was. Waar baseer je dit eigenlijk allemaal op?? En ook nog, ik denk dat er ook veel bloedfanatieke supporters zijn zonder een seizoenkaart en donderdag voor de tv zitten en niet in het stadion.
+2/-0

 
14 uur geleden
Overdrijven maakt de zaak duidelijk ;)

Mijn gevoel (ik weet het, heb je niks aan) zegt gewoon dat de stad in zo'n feestweekend wemelt van de heb-zin-in-een-feestje gasten die op andere dagen niet zo geïnteresseerd zijn in PSV. Ik zie dat ook om me heen, vrienden die zelden PSV kijken of normaal zelfs voor de aartsrivaal juichen komen ook ineens naar de stad. En natuurlijk, een meisje van 15 met een XL shirt van Farfan kan ook een diehard PSV supporter zijn. Maar ik hoop dat je een beetje begrijpt wat ik bedoel.

Maar nogmaals iedereen die zin heeft in een feestje en zich gedraagt is welkom. Begrijp me niet verkeerd.
+1/-0

 
2 uur geleden
Ben het helemaal met je eens.
Fotos die leuk zijn voor instagram (of weet ik waar ze allemaal opzitten), vooral met een gekke bek en een peace teken. Naast de onderbouwing van Killer hieronder.

Los van dat ik ook weet dat het nu eenmaal zo is, ik ook iedereen zn feestje gun en de beelden helemaal prima waren.
+1/-0

 
12 uur geleden
Er resteren nog 4 wedstrijden "om de kat z'n kut", niet slechts 2.

Verder is dat exact (een van) de reden(en) waarom je mij niet bij die huldigingen zult aantreffen. Al die dagjesmensen en die megadrukte. Kort samengevat: drukte, vieze plakkerige straten, dronken spelers, bier uit plastic, kutpubliek, kutmuziek. Mijn feestje is tegenwoordig de allesbeslissende wedstrijd, de kampioenswedstrijd, en die heeft onze selectie ons dit seizoen ontnomen. Het aftellen is inmiddels begonnen: one down four to go.
+1/-0