
Van deze wedstrijd zal live verslag worden gedaan op het PSV.supporters.nl Scorebord: Je kunt de wedstrijd ook volgen via onze mobiele sites.
Staat hierboven geen link naar het PSV.supporters.nl Scorebord, dan ondersteunt je browser geen JavaScript 1.1 en kan je het scorebord niet bekijken. Download een browser die JavaScript 1.1 ondersteunt om het scorebord te bekijken.
Welke basiself zou jij het veld opsturen in Deventer? Laat hier jouw ideale opstelling achter.
Wat wordt volgens jou de uitslag van de ontmoeting met de bekerwinnaar van vorig seizoen? Laat hier jouw voorspelling achter.
De KNVB heeft Martin van den Kerkhof aangesteld om de wedstrijd tussen Go Ahead Eagles en PSV zondagmiddag in goede banen te leiden. De arbiter krijgt langs de zijlijn ondersteuning van Richard Polman en Hessel van de Ven, terwijl Rick Sturm is aangesteld als vierde official. Vanuit Zeist wordt de wedstrijd gevolgd door Ingmar Oostrom en Don Frijn, zij verzorgen de video-arbitrage.
Het wordt voor Go Ahead Eagles de drieëntwintigste wedstrijd onder leiding van Van den Kerkhof. Van de voorgaande tweeëntwintig duels won de ploeg er tien, speelde het vijf keer gelijk en werd er zeven keer verloren. Dit seizoen troffen de Eagles de scheidsrechter nog niet. De laatste keer dat Van den Kerkhof een wedstrijd van de Deventerse club floot, werd er met 1-5 verloren van Feyenoord.
Voor PSV wordt het de vijftiende keer dat Van den Kerkhof een wedstrijd fluit, waarvan de elfde keer in de Eredivisie. Alleen de allereerste ontmoeting resulteerde in een nederlaag, toen een B-elftal van PSV in 2018/19 met 2-3 werd uitgeschakeld in de KNVB Beker door RKC Waalwijk. Sindsdien verloor PSV niet meer als Van den Kerkhof de wedstrijd leidde. Na de 3-0 thuisoverwinning op FC Volendam wordt het zondag de tweede wedstrijd van dit seizoen voor de scheidsrechter.
Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.