Transparent
Inloggen
Sluiten

Perišić laat zich nog niet uit over toekomst

18 mei 2025 18:36 - ESPN
Foto: Pro Shots

Perišić laat zich nog niet uit over toekomst; image source: Pro Shots

Ivan Perišić werd zondagmiddag voor de vierde keer in zijn carrière kampioen. Na eerdere landstitels met Borussia Dortmund, Bayern München en Internazionale won PSV met 1-3 bij Sparta, waarmee de van Ajax verkregen buitenkans werd benut. De Kroatische routinier opende de score met zijn tiende treffer dit seizoen en had dus een groot aandeel in het uiteindelijke succes: "Ongelofelijk als je op deze manier wint, op de laatste dag van het seizoen. We gaven het niet op", aldus Perišić in gesprek met ESPN.

Perišić moest daarbij echter wel zijn aandacht richten op concurrentie uit Rotterdam: "Dank aan Feyenoord, want zij bleven ons pushen vanaf de derde plek. Wij bleven vechten om tweede te worden en hebben het puntenverlies van Ajax optimaal benut. We waren er tot de laatste dag. Uiteindelijk is dit wel verdiend. Het beste voetbal, in het begin en aan het einde van het seizoen. In het midden verloren Perišić.

Voorafgaand aan dit seizoen kampte Perišić nog met een ernstige blessure. Hij heeft een lange weg af moeten leggen om te komen waar hij vandaag is: "Het was enorm zwaar. Ik had een blessure en bleef iedere dag hard werken", aldus de Kroaat, die ook een belangrijke rol speelt in het helpen van zijn jongere ploeggenoten. "Ik houd ervan om advies te geven aan jonge spelers. Ik verliet mijn land toen ik zeventien jaar oud was. Ik weet dat het moeilijk is en ook dat mijn advies hun gaat helpen in de toekomst."

Uiteraard werd Perišić ook gevraagd naar hetgeen iedereen die PSV een warm hart toedraagt bezighoudt de afgelopen en komende periode. Waar ligt zijn toekomst? "Dat zullen we zien. Dat ga ik samen met mijn familie beslissen."




Tags

perisic bayern bezighoudt buitenkans dortmund espn feyenoord internazionale ivan jongere puntenverlies routinier sparta toedraagt verkregen

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


7 maanden geleden
Jezus, laat die jongens nu eerst eens lekker feesten en ga vanaf woensdag vragen stellen over volgend seizoen. Alsof de spelers daar nu mee bezig zijn.
+2/-0

 
7 maanden geleden
Ik vind dat juist een zeer legitieme vraag. Hij was 1 van de belangrijkste spelers van het seizoen. Kraaij vroeg Luuk vlak na het einde van de wedstrijd hetzelfde.
+2/-0

 
7 maanden geleden
Ik kan me herinneren dat Cocu na de wedstrijd meteen aangaf dat het zijn laatste seizoen bij PSV zou zijn, dus sommige spelers die het voor zichzelf hebben willen houden zijn bereid na de wedstrijd het meteen wel te vertellen.
+2/-0

 
7 maanden geleden
Ik snap wel dat iedereen dat wil weten, maar wacht daar nu een dagje mee. Je vraagt toch ook niet vijf minuten na de bevalling aan je vrouw of ze er nog een wil😊
+4/-0

7 maanden geleden
Als er ook maar een kleine kans is dan zeg ik doen!
Wat een topper! Daar kunnen velen een puntje aan zuigen.
Zie hem graag nog een seizoen in Eindhoven ballen.
+1/-0

7 maanden geleden
Ik vraag me af of Perišić nog in een echte top-competitie wil spelen op zijn leeftijd. Onze competitie met af en toe CL is heel wat anders dan een competitie die elke wedstrijd fysiek 100% vraagt.
+2/-0

 
7 maanden geleden
Goed punt @woutererik, zijn doel is volgend jaar WK spelen, dan wil hij superfit zijn.
+1/-0

7 maanden geleden
Zijn doelpunt gisteren was top gedaan.. 99% van de spelers zou dit met de voeten doen. En dan met de voet onder de bal de bal raken, gevolg is dan dat de bl 2e ring ligt 😏
+1/-0

 
7 maanden geleden
Lekker balletje van de linksbuiten van ons Sosa. Trek je vandaag zijn shirtje aan of die van Gaston?
+1/-0

 
7 maanden geleden
Goede vraag beste Tony. Ik zal zo eens in de kast kijken wat boven aan ligt.

Gaan er nog meer supporters vandaag naar de huldiging? Ik wel in ieder geval. Ik ben te herkennen aan mijn psv shirt. Tot straks!
+3/-0

7 maanden geleden
Als hij vanavond van die kar afstapt weet hij het 🥳
+2/-0


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.230 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bakteri bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro old pepi psvrijnwoude puntje side skool trestena vaio valente veerman vessem