Transparent
Inloggen
Sluiten

Guus Til in Italiaanse én Engelse belangstelling

21 juni 2025 11:33 - Corriere dello Sport
Foto: Pro Shots

Guus Til in Italiaanse én Engelse belangstelling; image source: Pro Shots

Volgens het gerenommeerde Corriere Dello Sport heeft SS Lazio Roma zijn oog laten vallen op Guus Til. Volgens de Italiaanse krant heeft Lazio concurrentie van diverse clubs in de Premier League die de aanvallende middenvelder van PSV ook wat graag binnen willen halen. Hoewel Til zijn nog eenjarige contract bij PSV met twee jaar leek te gaan verlengen, zou dit voorkomen kunnen worden mocht de interesse geconcretiseerd worden in de komende periode.

Hoewel voorzitter van Lazio Roma Claudio Lotito volgens de krant nog geen concrete stappen heeft ondernomen voor Til, is de in Zambia geboren Nederlands international wel voorgesteld aan trainer Maurizio Sarri als mogelijk interessant doelwit deze zomer. Laatstgenoemde zou daar volgens het Italiaanse medium enthousiast op hebben gereageerd, omdat de trainer van Lazio op zoek is naar een middenvelder die makkelijk scoort. Til past perfect in die profielschets.

Til kwam in de zomer van 2022 over van Spartak Moskou naar PSV. Hij kwam in het afgelopen seizoen tot tweeëndertig competitieduels in de Eredivisie. Daarin gaf hij twaalf assists en scoorde hij zelf tien goals.




Discussieer mee op de forums


Tags

til lazio roma competitieduels corriere dello doelwit eenjarige eredivisie geconcretiseerd lotito maurizio ondernomen profielschets sarri spartak tweeendertig zambia

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


4 weken geleden (gewijzigd)
Ik vind Til een leuke jongen, en hij heeft prima statistieken, maar dit verrast me toch wel behoorlijk. Dacht eerst dat ik te lang in de zon had gezeten vanmorgen.
Tuurlijk of het waar is is een tweede, maar dat kunnen we inmiddels wel bij elk item gaan typen.
Had hij nu trouwens al verlengd ?


Even een reactie na een paar dagen : Vier minnetjes ? Waarom dan ? Ik zeg toch niks verkeerds lijkt me ? Ja het verbaast me dat ze Til willen, kijkend naar onze middenvelders lijkt Til me de laatste waar ze voor zouden komen. Waarmee ik niet bedoel dat ik Til niet waardeer, van mij mag hij blijven, graag zelfs. Maar hij is wel op leeftijd, dus dat het buitenland hem op de korrel heeft terwijl hij niet transfervrij is ofzo vind ik wat vreemd.
+3/-4

4 weken geleden (gewijzigd)
Als Til verkocht zou worden...2 opties dan Babadi niet verhuren of als je Babadi wel zou verhuren dan Feyenoord aftroeven en vol gaan voor Valente.
+2/-1

 
4 weken geleden (gewijzigd)
Babadi heeft geen power/ inhoud. Wordt niks bij PSV. Hem als vervanger van Til zien snap ik niet.
+2/-0

 
4 weken geleden
Babadi kan bij PSV een ideale wissel worden die in de rangorde doorschuift van 16-17-18 naar nummer 12-13-14 in de selectie en minimaal elke wedstrijd als wissel ingebracht worden..

Dit natuurlijk als Til verkocht zou worden...zoniet dan Babadi verhuren.
+2/-2

 
4 weken geleden
Je levert veel goals, power en dynamiek in: slechte deal dus
+1/-0

 
4 weken geleden (gewijzigd)
Til is absoluut belangrijk en als hij blijft en bijtekent is meer dan prima.

Gaat onverhoopt Til vertrekken dan Babadi niet verhuren of anders bij wel een verhuur een vervanger voor Til halen.
+2/-0

 
4 weken geleden
Til is een zeer ondergewaardeerde voetballer die zeer belangrijk is voor PSV met zijn inzet, doelpunten en assists.
+3/-0

4 weken geleden (gewijzigd)
Til betrekken in transfer met Loum Tchaouna wisselwerking met Lazio Roma

Als Til zou gaan dan Babadi niet verhuren of anders vol inzetten op Valente
+1/-3

4 weken geleden
Til naar Lazio Roma zou een voordeel kunnen zijn dat PSV dan alsnog Loum Tchaouna kan halen naar Eindhoven en dat Loum Tchaouna niet naar Burnley gaat.

Toch zou het jammer zijn als Guus Til verkocht wordt.
Een voetballer die vaak onderschat wordt want hij scoort veel doelpunten en heeft ook veel assists geleverd.
+1/-3

 
4 weken geleden
Het is niet zo'n abctje denk ik.
1. Guus moet willen,
2. PSV moet willen
3. Babadi is geen vervanger voor (loper) Til
4. Die winger van Lazio moet willen
5. PSV moet hem willen (en dat zou pas kunnen als er duidelijkheid is over Baka, Lang en Perisic).

Hopen dat Ernie goed is in puzzelen, want dit wordt een complexe. Daarnaast ook de afweging hoelang kun en durf je te wachten. Het wk voor clubs is aan de gang, en het spel is in Engeland nog niet op de wagen. Zoveel afhankelijkheden....
+2/-0

4 weken geleden
Zou dit ontzettend jammer vinden.
Hopelijk verlengt hij en mag wat mij betreft 1 van de grootverdieners worden.
Je weet wat je er aan hebt altijd goed voor goals en assist en lijkt me leuke jongen in de groep.
+2/-0

 
4 weken geleden
Tillman, Saibari, Babadi kunnen op 10

Als Til onverhoopt toch zou vertrekken naar Lazio Roma dan volgaan voor Loum Tchaouna gekoppeld in deze transfer.
Burnley is ook in de markt voor Loum Tchaouna dus enige haast geboden.
+1/-3

4 weken geleden
Zou het jammer vinden mocht Til vertrekken. Zeer nuttige speler met veel inzet en loopvermogen. Babadi is een heel ander type voetballer en zeker geen vervangen van Til. Gelukkig zijn alle geruchten geen waarheid. We gaan het zien.
+2/-0

4 weken geleden
Sorry hoor maar kunnen we niet beter alles verkopen!!!!!
+2/-0

4 weken geleden
Gevoelige prikkelbare zieltjes kunnen eigenlijk beter een maand geen social media volgen. Je wordt dagelijks bestookt met topics over interesse in onze huidige spelers en wij hebben ook schijnbaar iedereen op de radar staan. Jongens relax, neem een drankje, lees een goed boek maar laat je niet gek maken. Wij weten HE-LE-MAAL niet wat er speelt bij de mensen die erover gaan. En als je honderd namen voorbij ziet komen zal er vast wel één toevalstreffer bij zitten, maar die andere 99 namen zijn bullshit.
+3/-0

 
4 weken geleden
Helemaal eens, dat moge duidelijk zijn. Al moet ik wel eerlijk bekennen dat de transfer winter periode een deukje in mijn vertrouwen in stewart heeft geslagen. Trackrecord wat mij betreft nog prima in orde, maar dit wordt wel een spannende zomer.

Idealiter komt er een hele, héle goeie linker cv. Die plek is vacant. En een alternatief voor de back posities. Alle andere posities hebben we nog kwaliteit en bijna dubbele bezetting. Nóg wel. Gaat Lang, Baka, Perisic, Til(lman), de Jong, dan moet Ernie aan de bak. En flink ook.
+1/-0

4 weken geleden
De perfecte 12e man is Guus. (Zeker sinds Mauro van perfecte nummer 12 naar basis gaat) Guus verzaakt nooit, goede looplijnen en is een killer voor de goal. Dat hij geen verfijnde techniek heeft neem ik bij hem voor lief.
+3/-0

 
4 weken geleden
En, om nog maar een dooddoener erin te gooien, het is een goeie voor de groep.
+2/-0

 
3 weken geleden
Whahaha ja voor in de kleedkamer wil je hem er zeker bij hebben.
+1/-0

4 weken geleden
Guus Til moet blijven, te belangrijk voor PSV.
+1/-0


PSV E-zine

Meer dan 27.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

babadi bakayoko benitez bommel boscagli depay dest driouech flamingo gasiorowski gasirowski jong karsdorp kovar lcv malacia malanda mauro mendy mijnans obispo olij perizic ruben saibari schouten sildillia til tillman veerman