Transparent
Inloggen
Sluiten

Deal duurt te lang, Mendy richt zich op andere clubs

30 juli 2025 12:14 - Matteo Moretto
Foto: Pro Shots

Deal duurt te lang, Mendy richt zich op andere clubs; image source: Pro Shots

PSV en Nobel Mendy zijn nog altijd in afwachting van de werkvergunning om zijn transfer naar PSV af te ronden, zo schrijft Matteo Moretto. De transferjournalist meldt dat de twintigjarige verdediger inmiddels zijn andere opties verkent, waardoor een transfer van de Senegalees naar het Philips Stadion in ieder geval voorlopig van de baan lijkt.

De Eindhovenaren zagen in Mendy een belangrijke kandidaat om de defensie deze zomer te komen versterken. De club bereikte al snel een persoonlijk akkoord met de verdediger en ook met Real Betis kwam PSV er snel uit. Sindsdien zijn de betrokken partijen in de wachtkamer gezet, in afwachting van zijn werkvergunning. Door het beperkte aantal wedstrijden dat Mendy op het hoogste niveau speelde, komt hij vooralsnog niet door de procedures van de IND (Immigratie & Naturalisatie Dienst, red.). Inmiddels lijkt Mendy de hoop enigszins op te hebben gegeven dat het er deze zomer nog van komt, waardoor hij nu dus andere mogelijkheden verkent. Onder meer Rayo Vallecano zou zich concreet gemeld hebben.




Tags

mendy verkent werkvergunning baan betis immigratie ind matteo moretto naturalisatie nobel procedures rayo senegalees transferjournalist vallecano wachtkamer

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


5 maanden geleden
Mooi weer van die IND .... Hij staat dus al onder contract bij een club in een Schengen land, maar dan moet hij hier alsnog een (nieuwe) vergunning krijgen?!

Als hij naar Ajax zou gaan, dan zou het zo voor elkaar zijn geweest .... ;)
Trouwens, als Israelische diplomaten hier niet binnen mogen, waarom voetballers dan wel? hahaha
+1/-1

 
5 maanden geleden
Om je vragen te beantwoorden:

Ja, hij moet een nieuwe werkvergunning krijgen, omdat de regels voor werknemers buiten de EU per EU-land verschillen.

Nee, als hij naar Ajax was gegaan was het niet zo voor elkaar geweest.

Israëlische diplomaten mogen gewoon naar NL komen. Voetballers ook. Alleen twee extremistische ministers niet.
+7/-0

 
5 maanden geleden
Tja, als je alles zo serieus bekijkt, dan wel ja ... dat had je me heus niet hoeven uit te leggen.
+1/-1

 
5 maanden geleden
Op dit moment komen er IDF soldaten die genocide plegen in Gaza, lekker in Nederland feesten en worden beschermd ook. Laat staan diplomaten. Die worden met open armen ontvangen hier hoor.
De twee extreem rechtse facistische ministers die NL niet in mogen, zijn geen diplomaten. Ze worden zelfs in Israel als zeer extreem bevonden. Zoek maar eens op wat die gekken gezegd hebben de afgelopen twee jaar. Openlijke verheerlijking van uitmoorden, verhongeren en genocide. Als je het verschil tussen een diplomaat en een extreme facist niet weet, moet je je mond houden.
+2/-0

 
5 maanden geleden
Nou nou, ik maakte maar een grapje hoor ... wist niet dat het zo gevoelig was ... :\(
+1/-0

5 maanden geleden
Dan doorschakelen en Itakura ophalen, iedereen blij.
Wat kan het leven toch simpel zijn.
+1/-1

 
5 maanden geleden
Wie moet er dan op de bank? Want die haal je voor de basis neem ik aan.
+2/-1

 
5 maanden geleden
Je wilt toch kwaliteit. Zowel in het veld als op de bank. Op het middenveld hebben we toch ook al seizoenen op rij puike spelers voor 3 posities. (Tillman, Schouten, Veerman, Saibari, Til, Babadi, etc). Daarvan kunnen er ook maar 3 spelen, zo gaat dat gewoon in de voetballerij.

Er zijn genoeg wedstrijden om te spelen, dus af en toe iemand rust gunnen zou ook mooi zijn, zonder dat je daar direct kwaliteit verliest in het veld.
+1/-1

 
5 maanden geleden
We hebben toch met Obispo en Nagalo 2 spelers waar Psv het blijkbaar in ziet zitten.
Denk zolang Obispo blijft, Psv niet nog een centrale verdediger gaat halen.
+1/-0

 
5 maanden geleden
Mee eens, maar dat is een andere discussie dan of je Itakura zou halen voor het veld of voor de bank.
+1/-0

 
5 maanden geleden
We gaan een zeer druk seizoen krijgen met vele wedstrijden.
Zoals afgelopen jaren, zodra er 1 geblesseerd is heb je gene back-up, moeten we echt niet meer willen.
Een goeie bank-bezetting hoort nu eenmaal ook bij een prof clup.
En aangezien ik onze mooie clup zo zie, vandaar.
En misschien allebei eens proberen achterin en Flamingo 1 linie naar voren, wie weet.
+1/-0

 
5 maanden geleden
Van mij mag ie komen hoor.
Maar denk dat Psv geen kleine 10 miljoen aan Yarek, Nagalo en flamengo en itakura uitgeeft das samen kleine 40 miljoen euro alleen aan centrale verdedigers.
Sildillia heeft evenveel wedstrijden als cv gespeeld dan als rechtsback dus dat is ook nog een optie.
+1/-0

 
5 maanden geleden
Dat is 4 miljoen per jaar over de afgelopen 10 jaar. Niks mis mee toch?
+1/-0

 
5 maanden geleden
Plus vriend Baumgartl, om er maar 1 te noemen. Die kwam ook niet gratis
+1/-0

5 maanden geleden
Jezus, speelt dat ook nog? Het lijkt situatie LdJ wel!
+1/-0

5 maanden geleden
Lijkt me niet onterecht dat hij verder kijkt. Als het onderzoek nú nog niet afgerond is, waarom zou het dan voor de transferdeadline opeens wel geregeld zijn.
+1/-0

5 maanden geleden
Dan maar weer richting Sparta voor Young.
+1/-0

5 maanden geleden
Nu ik gisteren onze reserve (centrale) toppers heb gezien….. ben ik van mening dat je deze 2 , Obispo en Nagalo misschien wel moet proberen te verkopen dan wel verhuren! Itakura gaat helaas naar Amsterdam….. , ja, daar lachen ze zich rot, verkopen middelmaat voor 40+ en halen voor nog geen 10 een veel betere verdediger dan ze hadden…. Dat hebben ze top gedaan, kan ik niet anders zeggen, mede dankzij onze inspanningen en het bekijken, media pakt het op…. En hoppa, vogeltje gevlogen! Ik had hem graag hier bij psv gezien, met Yarek en Ryan, 3 prima cv…..
Mendy komt niet, waar kijken we nu naar? Wat ik al zei, Obispo en nagalo vind ik zelfs beiden als back up te mager…. Ik hoop dat ze beide nog deurtje verder gaan, dan idd toch maar die jonge Spartaan(young)? Of die Fransman in Amerika (Malanda)? Ik ben benieuwd…….psv en centrale verdedigers……🙄😩
+1/-0

 
5 maanden geleden
Om vervolgens over een jaar te concluderen dat ook die jongens te kort komen? Want die kans is natuurlijk levensgroot aanwezig.

Nagalo heeft bij PSV nog geen serieuze kans gehad om zich te laten zien. Enerzijds door blessures, anderzijds omdat hij niet aantoont beter te zijn dan wat er in de basis stond. Tegen Eindhoven was het niet best, maar ik neem aan dat we niet voor niks 7 miljoen aan deze jongen hebben besteed.

Obispo is natuurlijk geen topper en daarnaast ook te blessuregevoelig, maar hij heeft ervaring, kent de club en weet wat er van hem verwacht wordt in deze speelwijze. Als je hem vervangt door een jonge of buitenlandse speler, moet je nog maar afwachten of dat direct beter is.
+1/-0


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 28.231 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bananenschil bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza groningen halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro moed old psvrijnwoude side trestena utrecht vaio valente veerman vessem