Ongekende weelde Jong PSV, ook winst bij Dordrecht
23 augustus 2025 18:26
Foto: Pro Shots

Jong PSV heeft ook zijn derde competitiewedstrijd in de Keuken Kampioen Divisie winnend afgesloten. Op bezoek bij het FC Dordrecht van Dirk Kuijt was de ploeg van Stijn Schaars met 1-2 te sterk. Noah Fernandez opende na vier minuten al de score, waarna Robin van Duiven op aangeven van diezelfde Fernandez de 0-2 binnenkopte. FC Dordrecht kwam niet veel later nog terug tot 1-2, maar daar bleef het bij. Jong PSV leek tien minuten voor tijd nog op 1-3 te komen maar na tussenkomst van de VAR bleek Van Duiven buitenspel te hebben gestaan, waardoor de goal werd afgekeurd.
Bij Jong PSV debuteerde Jim Koller, die eerder deze week definitief werd overgenomen van Vitesse in de slotfase van de wedstrijd. De middenvelder was echter te weinig tijd gegund om nog het stempel op de wedstrijd te drukken. Dordrecht was voorafgaand aan het duel met Jong PSV al eenendertig thuisduels ongeslagen, maar daar is zaterdag dus een eind aan gekomen.
Jong PSV hervat vrijdag de competitie met een thuiswedstrijd op De Herdgang. Dan komen de beloften van AZ op bezoek in Eindhoven. De Alkmaarders verloren hun eerste wedstrijd met 2-3 van RKC Waalwijk, de tweede wedstrijd werd met 4-1 verloren van Jong Ajax. Jong AZ speelt maandagavond zijn derde competitiewedstrijd, als SC Cambuur Leeuwarden op bezoek komt.

