Transparent
Inloggen
Sluiten

Speelschema Champions League bekend

30 augustus 2025 12:15 - UEFA
Foto: Noël van de Laar

Speelschema Champions League bekend; image source: Noël van de Laar

De UEFA heeft zojuist het speelschema bekend gemaakt voor de UEFA Champions League. PSV opent zodoende met een thuiswedstrijd tegen Union Saint-Gilloise, gevolgd door de uitwedstrijd bij Bayer 04 Leverkusen. Vervolgens wachten de wedstrijden met Napoli, Olympiakos, Liverpool, Atlético Madrid, Newcastle United en de competitiefase wordt afgesloten met de thuiswedstrijd tegen FC Bayern München.

Alle wedstrijden worden om 21:00 uur Nederlandse tijd afgetrapt, met uitzondering van de ouverture tegen Union Saint-Gilloise. Die wedstrijd begint om 18:45 uur.

Het volledige wedstrijdschema:

Dinsdag 16 september: PSV - Union Saint-Gilloise
Woensdag 1 oktober: Bayer 04 Leverkusen - PSV
Dinsdag 21 oktober: PSV - Napoli
Dinsdag 4 november: Olympiakos - PSV
Woensdag 26 november: Liverpool - PSV
Dinsdag 9 december: PSV - Atlético Madrid
Woensdag 21 januari: Newcastle United - PSV
Woensdag 28 januari: PSV - FC Bayern München




Tags

gilloise speelschema union atletico bayer bayern leverkusen liverpool madrid napoli newcastle olympiakos uefa competitiefase ouverture wedstrijdschema

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


4 maanden geleden
Lijkt mij een meer dan prima schema, hopelijk aan het begin gelijk goed punten pakken
+1/-0

 
4 maanden geleden (gewijzigd)
De eerste 5 wedstrijden zijn de punten te behalen voor PSV.
Ondanks de zware loting is het speelschema absoluut niet verkeerd voor PSV.
Het is best mogelijk als het een beetje meezit dat PSV de tussenronde kan halen.

Er wordt gezegd dat PSV zwaar geloot heeft maar zowel Club Brugge als Union hebben beide ook gigantisch zwaar geloot.
Voor de coëfficiëntenlijst is het gunstige als de Belgen met nog maar 3 Europese deelnemers weinig punten halen.
+1/-1

4 maanden geleden
12 uit de eerste 4 halen, de rest is bonus 😉
+3/-0

 
4 maanden geleden
Bayern München treft PSV laat in het schema dat kan gunstig zijn.
Net als vorig seizoen met Liverpool.
+1/-0

 
4 maanden geleden
Nou, misschien 8 uit de eerste 4, en dan nog 3 tegen Athletico ... ;)
+1/-0

4 maanden geleden
Het moet dus duidelijk in het eerste blok gebeuren.
+1/-0

4 maanden geleden
Perfect schema, kan niet beter.

Leverkusen met auto, trein of desnoods bus.

Dan vliegen naar Athene.

En genoeg voorbereidingatijd voor beide Engeland trips.
+5/-0

 
4 maanden geleden
Precies dit! Op zondag in Athene nog potje basketball mee pikken lijkt mij ook wel mooi!
+1/-0

 
4 maanden geleden
Dat is gaaf daar!

Hebbeb wij in januari gedaan in Belgrado: Partizan-Paris Basket.
+2/-0

4 maanden geleden (gewijzigd)
Schema is goed! Eerste wedstrijd is de allerbelangrijkste want als we die niet winnen dan kun je gelijk al je koffers pakken! Weten we die wel te winnen dan kom je gelijk in een goede flow met daarna een uitwedstrijd tegen een nog hopeloos uit vorm verkerend Leverkusen. Daarna thuis puntje tegen Napoli (lijkt mij het maximale) en dan weer alle kans tegen Olympiakos uit. Dan zouden we in theorie al heel dicht bij de vereiste punten kunnen zijn. En als bonus nog de laatste wedstrijd nog thuis tegen een B-elftal van Bayern als zij de punten al ruimschoots binnen hebben
+1/-0

 
4 maanden geleden
Op zich met je eens, maar de wedstrijd tegen Leverkusen is op 1 oktober, dat is over een (ruime) maand. Tegen die tijd kan de vorm aan beide kanten natuurlijk al weer heel anders zijn dan vandaag de dag. On Topic; prima speelschema.
+1/-0

4 maanden geleden
Ach als we 12 uit 4 halen, kunnen daarna de reserves ook ervaring op doen😊
Prima schema alhoewel ik er niet de competitiewedstrijden om heen weet.
+1/-0

4 maanden geleden
Prima om thuis te eindigen. Hopelijk tegen een reeds geplaatst Munchen (en hopelijk zijn wij dan ook al geplaatst).
Beginnen met de makkelijkste wedstrijd kan een enorm voordeel zijn, dan heb je vast drie punten. Aan de andere kant, zou je deze op de een of andere manier verliezen lijkt het eigenlijk al min of meer kansloos. (is het natuurlijk niet, maar toch). Ons team zal dan ook nog niet helemaal ingespeeld zijn.

Ben wel beetje bang dat we te weinig spelers hebben die echt met een individuele actie een wedstrijd open kunnen breken. Lang en malik hadden die aparte klasse en Luuk in de lucht was gewoon een topwapen. Ligt er ook aan hoe Pepi zich gaat manifesteren in topwedstrijden.
+1/-0


PSV E-zine

Meer dan 28.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bananenschil bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza groningen halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro moed old psvrijnwoude side trestena utrecht vaio valente veerman vessem