Driouech niet in CL-team van de week, Schouten wel
27 november 2025 19:06
Foto: Noël van de Laar

Hoewel Couhaib Driouech na afloop van de 1-4 overwinning van PSV op Anfield werd uitgeroepen tot Player of the Match, heeft de voor Ivan Perišić ingevallen vleugelaanvaller niet het elftal van de vijfde speelronde van de UEFA Champions League gehaald. Jerdy Schouten werd daarentegen wél opgenomen in het elftal van deze speelronde.
De meningen liepen uiteen over wie er het meest in aanmerking zou komen voor de eretitel. Hoewel er enigszins sprake was van verontwaardiging dat Driouech met slechts twintig minuten de bokaal mee naar huis mocht nemen, was de uitverkiezing ook in de media en buitenwereld voer voor discussie. Ook Schouten speelde een weergaloze wedstrijd centraal in de defensie bij PSV en dat heeft hem dus een plek in het beste elftal van deze speelronde opgeleverd.
De concurrentie op aanvallend gebied was voor Driouech dan ook wel een stuk zwaarder na deze speelronde. Zo wist Kylian Mbappé liefst vier te scoren namens Real Madrid op bezoek bij Olympiakos. Ook Pierre-Emerick Aubameyang heeft een plekje in het elftal weten te vergaren, nadat hij Olympique Marseille eigenhandig voorbij Newcastle United schoot. Daarnaast is er een plek in het elftal ingeruimd voor Vitinha, die een hattrick maakte namens Paris Saint-Germain tegen Tottenham Hotspur.

