Transparent
Inloggen
Sluiten

Driessen ondanks foute voorspelling blij voor PSV

27 november 2025 19:28 - De Telegraaf
Foto: Pro Shots

Driessen ondanks foute voorspelling blij voor PSV; image source: Pro Shots

Valentijn Driessen is niet te beroerd om zijn welgemeende excuses aan te bieden aan alle fans van PSV. De Chef Voetbal van De Telegraaf voorspelde een kansloze avond voor PSV op Anfield, maar kwam niet voor het eerst terug op die woorden: "Af en toe worden mijn uitspraken afgestraft en zo dus ook deze. Ik ben heel blij voor PSV en ik geef graag mijn ongelijk toe. Het is een historische prestatie van Peter Bosz en zo zet je het Nederlandse voetbal en de Nederlandse filosofie gewoon weer op de kaart. Mea culpa voor alles en iedereen, de Nederlandse supporter heeft natuurlijk een geweldige avond gehad", aldus Driessen in een nabeschouwende video voor De Telegraaf.

Daarnaast maakt Driessen PSV, Peter Bosz en zijn ploeg een groot compliment: "Zoals PSV begon was wat je verwacht van Bosz-voetbal, met hoog drukzetten. PSV kreeg direct een beloning met een strafschop en dat het daarna gaat stormen op Anfield, dat kan je uittekenen. Ik moet zeggen dat ik PSV heel volwassen vond verdedigen, je had geen enkel moment het idee dat ze in paniek raakten. Het leek allemaal heel bewust wat ze deden."

Driessen denkt niet dat de oorwassing de manager van Liverpool Arne Slot al het hoofd gaat kosten: "Dit is natuurlijk een oorwassing die heel Europa doorgaat. Of het veel met zijn positie gaat doen, ik denk het niet direct. Als je het programma nu bekijkt, hij krijgt West Ham United, Leeds United, dat zijn teams die je hoort te pakken. Win je die niet, dan krijg je de poppen wel aan het dansen en wordt het problematisch."




Tags

driessen bosz anfield oorwassing telegraaf arne chef culpa dansen drukzetten ham leeds liverpool mea nabeschouwende ongelijk paniek poppen problematisch slot uittekenen voorspelde welgemeende west

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


2 weken geleden
Moet er niet een stukje over Ajax bij? Wie schrijft jullie stukjes? Regelmatig wordt hier benoemd over hoe slecht het met Ajax gaat. Wat is de toegevoegde waarde daarvan?
+4/-0

 
site-admin 2 weken geleden
Dat is onbewust, misschien omdat het contrast nu zo gigantisch groot is.
+1/-0

 
7 dagen geleden
Ik ben totaal geen Ajax fan. Maar ik begrijp de opmerking dat iedere voetbalsupporter met Ajax bezig is als je jullie artikelen leest.
Het contrast tussen deze prachtige, historische overwinning en de keiharde historische afstraffing tegen Arsenal is ook groot. Beide geen toegevoegde waarde volgens mij.
+2/-0

 
site-admin 2 weken geleden
Ik zie in dit bericht overigens geen referentie naar Ajax?
+1/-0

 
7 dagen geleden
Dat ontbreekt inderdaad nog. Er had hier best bij gezet kunnen worden dat Ajax nog steeds op 0 punten staat in de Champions League, en PSV er inmiddels 8 meer heeft. Ook heeft PSV 12 doelpunten meer gemaakt en er 8 minder tegen gekregen.

Gemiste kans!
+3/-0

2 weken geleden
Wat boeit mij/ons dat wat die rattenkop uit 020 over ons zegt?
+2/-0

2 weken geleden
Prima gozer, Valentijn, notoire cynicus ook. Ik ben fan en weet dat ik daarmee hier een een grote minderheid vorm. BOEIEND.
+2/-0

 
7 dagen geleden
Idem hier. Heerlijke cynisch, mooie rol die hij speelt. De beste man komt niet uit Amsterdam maar de bollenstreek en mocht hij een favoriete club hebben, is het dat Kuipgajes.
+1/-0

 
7 dagen geleden
In ieder geval iemand met een mening. Kijkcijferkanon ook begreep ik. Alles beter dan een Arno Vermeulen. Feit dat Driessen zijn excuses aanbiedt duidt aan dat hij menselijk is. Zo ook zijn recente uitspraken dat hij geen vrienden heeft. In the end zorgt goede prestaties van PSV voor goede publiciteit voor onze mooie club.
+2/-0

 
7 dagen geleden
Mensen hier zien De T vaak als Ajax-krant. Maar die moeten 'm maar eens lezen tujdens de, steeds regelmatiger voorkomende, crises aldaar. Maandagavond VI is altijd genieten!
+1/-0

 
7 dagen geleden
Ik ben groot fan van Rondo.
Heel leuk programma
+1/-0

 
7 dagen geleden
Ik wás fan. Tegenwoordig te veel gewauwel en te hoog Ajax-gehalte, imo althans. Ironisch genoeg juist de (drog)reden, waarom ik hier regelmatig vrij fel de discussie mag aangaan. En ben allergisch voor Wytze. Ik kijk soms als Ruud Dil en/of Guus Hiddink aanschuift of als er écht reden voor is. Mits er zondag tegen Volendam niks raars gebeurt, komende week dus weer.
+1/-0

2 weken geleden (gewijzigd)
Goeie gozer, Valentijn, heerlijke ras-cynicus ook. Lucas Moura... nuff said! Ik hoor hem zéér graag en ben dan ook groot fan. Uiteraard besef ik dat ik daarin hier een minderheid vorm. Boeiend! Kom er maar in, mensen.

(edit: er ging iets mis met verzenden in eerste instantie, althans dat dacht ik... enfin beter dubbelop dan helemaal niet in dit geval)
+1/-0

 
7 dagen geleden
Idem hier. Prima vent. Zijn werk is luisteraars/lezers trekken Grappig als je dat heel serieus opvat. Arne Slot heeft slecht geslapen, zie ik hoerboven als kop van een artikel. Wat moet hij anders zeggen als er naar gevraagd wordt? Heerlijk geslapen. Valentijn woont in Bolenstreek en is voor zover hij een club als favoriet heeft, voor dat Kuipspul.
+1/-0

 
7 dagen geleden
Moura is een klassieker die ik nog maar wat graag hoor en zie!
+2/-0

7 dagen geleden
Wanneer is Valentijn verder nog teruggekomen op zijn woorden dat PSV een kansloze avond zou beleven op Anfield, als dit niet de eerste keer is?
+2/-0

 
7 dagen geleden
Ik denk dat ze bedoelden dat hij (in het algemeen) vaker fout zit, en dan z’n excuses aanbiedt. Maar ja, dat is het gevolg van zo’n sterke uitgesproken mening, en denken dat je er veel verstand van hebt … 😉🤣
+1/-0

 
7 dagen geleden
Dat bedoelen ze ongetwijfeld, maar het zou wel zo handig zijn om dat dan ook zo op te schrijven.
+1/-0


PSV E-zine

Meer dan 28.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

albert bakteri bedacht benfica bosz community corinthians dood duizenden femke feyenoord forza halsema heerenveen hendrikus knvb kovar liverpool mauro old pepi psvrijnwoude puntje side skool trestena vaio valente veerman vessem