PSV hoopt Nagalo te verkopen, Pepi mag niet weg
3 januari 2026 17:00 - Noël van de Laar
Foto: Pro Shots

Vanochtend na de tweede training van het trainingskamp van PSV in Estepona stond Earnest Stewart de aanwezige Nederlandse journalisten te woord. We vroegen hem daar naar de situatie van Adamo Nagalo, waarvan recent bekend werd dat PSV bereid is mee te werken aan een uitgaande transfer. Ook vroegen we hem naar de situatie rond Ricardo Pepi en het miljoenenbod van Fulham.
Met Nagalo heeft PSV een centrale verdediger die drie concurrenten voor zich heeft in de pikorde. Hij komt dan ook extreem weinig aan spelen toe bij PSV. Het blijkt dan ook een van de weinige spelers waarbij PSV wel bereid is mee te werken aan een vertrek: "Adamo is een speler die wij gehaald hebben en waar we ook voor betaald hebben. Hij heeft door diverse omstandigheden weinig gespeeld. Uiteindelijk wil je dat men hun waarde weer gaat vertegenwoordigen. Als er mogelijkheden zijn daar iets mee te doen, gaan we daar zeker naar kijken."
De optie om Nagalo de tweede seizoenshelft te verhuren, heeft niet de voorkeur van Stewart en PSV: "We verhuren hem liever niet, nee. Dan moet je weer iets terugdoen met het risico dat je met een driedubbele bezetting komt te zitten in de zomer als hij weer terugkomt. Dat is niet de bedoeling en dat maakt een verhuur wel wat lastig", aldus de Directeur Voetbalzaken van PSV.
Dan de situatie rondom Pepi. Fulham is voor de derde transferwindow op rij teruggekomen voor de Amerikaanse spits van PSV en heeft zelfs een bod uitgebracht, zo vertelde Stewart: "Het klopt dat wij een bod binnen hebben gekregen. Maar wij willen hem niet verkopen dus we hebben dat bod resoluut afgewezen. Fulham is er nog niet op teruggekomen. Dus het heeft op dit moment niet zoveel zin er over na te denken want het speelt nu niet meer."
Zondagochtend is ons hele interview met Stewart te lezen op deze site.

