Transparent
Inloggen
Sluiten

Fenerbahçe wil toeslaan bij PSV en Mauro Júnior losweken

18 juni 2026 22:07
Foto: Pro Shots

Fenerbahçe wil toeslaan bij PSV en Mauro Júnior losweken; image source: Pro Shots

Niet alleen Como, Real Betis en FC Porto azen op de handtekening van PSV'er Mauro Júnior. Ook Fenerbahçe heeft zich nu bij het rijtje aan geïnteresseerde clubs gevoegd. Hoewel Mauro nog een driejarig contract heeft bij PSV, beschikt zijn contract over een clausule die hem voor veel clubs in Europa een interessant target maakt. Door die bepaling in zijn contract is hij deze zomer tot een bepaalde datum voor slechts twaalf miljoen euro op te pikken bij PSV.

PSV doet deze zomer verwoede pogingen om het contract van Mauro Júnior open te breken en te verlengen. Ook om die clausule bij voorkeur uit zijn contract te schrappen of aanzienlijk op te hogen. Met die betreffende clausule is de vertegenwoordiging van de multifunctionele Braziliaan een waslijst aan voetbalclubs langs te gaan om Mauro Júnior onder de aandacht te brengen.

Daar lijken de zaakwaarnemers van Mauro Júnior goed mee op weg, gelet op de toenemende interesse in de spelmaker van PSV. In het buitenland kan hij aanzienlijk meer verdienen dan bij PSV het geval is, hoewel PSV zijn contract dus ook aanzienlijk wil opwaarderen als hij kiest voor een langer verblijf in het Philips Stadion. Desondanks lijkt PSV vooralsnog in het ongewisse te tasten, aangezien het stil is gebleven sinds het laatste contractvoorstel dat PSV de Braziliaan heeft gedaan.




Tags

mauro fenerbahce braziliaan losweken toeslaan azen bepaling betis como contractvoorstel hogen ongewisse opwaarderen porto target tasten toenemende vertegenwoordiging verwoede voetbalclubs waslijst

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


3 weken geleden
Die klote clausules zijn toch om gek van te worden!
+3/-0

 
3 weken geleden
Het was dit of transfervrij vertrekken zover ik begreep. Daarnaast vraag ik mij af of hij zelf naar Turkije wil? Als mauro zelf niet wil dan heeft Fener ook niks aan die clausule
+2/-0

3 weken geleden
PSV gaat een grote verandering bij de spelers krijgen deze zomer. Die verversing is ook wel nodig, om het team fris te houden.
Ik zou wel heel graag Mauro, Til en Perišić willen behouden. Die spelers zij het karakter van het team.
Ik hoop dat PSV Mauro een zeer goed contract aanbiedt.
+2/-0

 
3 weken geleden
Eens, salaris verdubbelen, hij is zo belangrijk voor onze ploeg; standaard onderschat door de zogenaamde kenners, maar ik zie hem elk jaar beter worden!
Mauro moeten we koesteren.
+4/-0

3 weken geleden
PSV is knettergek als ze Mauro laten lopen
+4/-1

 
3 weken geleden
Als je het artikel had gelezen had je begrepen dat er geen sprake is van "laten lopen".
+1/-0

 
3 weken geleden
Hij bedoelt dat PSV zijn "salaris" moet "verdubbelen" om hem in Eindhoven te houden., zie de post hierboven.
+2/-0

 
3 weken geleden (gewijzigd)
Ik las ergens dat hij "slechts" 7.8 ton verdiend... als je dan het salaris leest van Dest 3 a 4 mln vind ik dat nogal magertjes.
En het is allemaal belachelijk veel geld, maar dit vind ik niet in verhouding met zijn (Mauro dus) kwaliteiten. Dat mag PSV best goed waarderen...
+5/-0

3 weken geleden
PSV gaat deze zomer heel erg veel kwaliteiten verliezen. Mauro weg, Saibari weg en je mist Schouten. Dan kun je nog Veerman, Dest en Pepi verliezen. Oké er komt flink wat geld. Het is aan de scouting en aan Stewart om een behoorlijke vernieuwing door te voeren. Kwaliteit kost veel geld om ook volgend seizoen weer Champions League te halen. We kunnen nog niks zeggen over volgend seizoen.
+2/-0

 
3 weken geleden
Daar moeten we inderdaad heel serieus rekening mee houden. Maar dit was -in alle eerlijkheid- ook te verwachten, dus als het goed is heeft de leiding van PSV zijn lijstjes klaarliggen.
Ik begrijp hoe die clausules tot stand zijn gekomen, maar ze zijn wel erg nadelig, want je sluit de mogelijkheid uit dat clubs tegen elkaar moeten gaan opbieden.
+1/-0

3 weken geleden
Dat moet hijzelf niet willen. En PSV moet zijn contract openbreken en verlengen.
+1/-0


PSV E-zine

Meer dan 28.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

balogun basarnhem bastard bayern bosz dest fernandez flamingo forza geertruida genk grinta hendrikus jong mauro messi mijnans newcastle ouahdi pepi perisic plea saibari sano schouten stewart til vaio veerman wanner