Transparent
Inloggen
Sluiten

PSV VoVo


PSV VoVo

VoVo staat voor Voetbal Voorspelcompetitie. Hieronder kan je jouw voorspellingen doen voor de komende wedstrijden. Tot de deadlines kan je elke voorspelling nog wijzigen.

Met iedere wedstrijd is één punt te verdienen voor de klassementen. Zie de links hiernaast om ze allemaal te bekijken. Bij de VoVo gaat het, net als bij de Pool om de stand na reguliere speeltijd, exclusief eventuele verlengingen en/of penalties. Meer details vind je in de handleiding.

Hieronder staan alle wedstrijden die momenteel te voorspellen zijn in de VoVo. Je kunt, als je dat wil, ook kiezen om alleen de aankomende wedstrijden te voorspellen.


Deadline: woensdag 25 september

18:30 PSV-FC Groningen (competitie)
20:45 Ajax-Fortuna Sittard (competitie)

Deadline: donderdag 26 september

20:00 Feyenoord-AZ (competitie)

Deadline: vrijdag 27 september

20:00 FC Emmen-ADO Den Haag (competitie)

Deadline: zaterdag 28 september

18:30 VVV Venlo-sc Heerenveen (competitie)
19:45 Ajax-FC Groningen (competitie)
20:45 Fortuna Sittard-Sparta Rotterdam (competitie)

Deadline: zondag 29 september

12:15 RKC Waalwijk-Vitesse (competitie)
14:30 FC Utrecht-Willem II (competitie)
14:30 PEC Zwolle-PSV (competitie)
16:45 Feyenoord-FC Twente (competitie)
16:45 AZ-Heracles Almelo (competitie)

Deadline: dinsdag 1 oktober

18:55 Real Madrid CF-Club Brugge (Europees)
18:55 Atalanta-Shakhtar Donetsk (Europees)
21:00 Lokomotiv Moskou-Atletico Madrid (Europees)
21:00 Tottenham Hotspur-Bayern München (Europees)
21:00 Rode Ster Belgrado-Olympiakos (Europees)
21:00 Manchester City-Dinamo Zagreb (Europees)
21:00 Juventus-Bayer 04 Leverkusen (Europees)
21:00 Galatasaray-Paris Saint-Germain FC (Europees)

Deadline: woensdag 2 oktober

18:55 RC Genk-Napoli SSC (Europees)
18:55 Slavia Praag-Borussia Dortmund (Europees)
21:00 Valencia-Ajax (Europees)
21:00 RB Leipzig-Olympique Lyonnais (Europees)
21:00 Liverpool FC-Red Bull Salzburg (Europees)
21:00 FC Barcelona-Internazionale (Europees)
21:00 Zenit Sint Petersburg FC-Benfica SL (Europees)
21:00 Lille-Chelsea FC (Europees)

Deadline: donderdag 3 oktober

18:55 Feyenoord-FC Porto (Europees)
21:00 Rosenborg BK-PSV (Europees)

Deadline: vrijdag 4 oktober

20:00 FC Groningen-RKC Waalwijk (competitie)

Deadline: zaterdag 5 oktober

18:30 Heracles Almelo-FC Emmen (competitie)
19:45 Sparta Rotterdam-FC Twente (competitie)
19:45 Vitesse-FC Utrecht (competitie)
20:45 sc Heerenveen-PEC Zwolle (competitie)

Deadline: zondag 6 oktober

12:15 ADO Den Haag-Ajax (competitie)
14:30 Fortuna Sittard-Feyenoord (competitie)
16:45 Willem II-AZ (competitie)
16:45 PSV-VVV Venlo (competitie)

Deadline: donderdag 10 oktober

16:00 Kazachstan-Cyprus (interlands)
18:00 Wit Rusland-Estland (interlands)
20:45 Kroatië-Hongarije (interlands)
20:45 België-San Marino (interlands)
20:45 Letland-Polen (interlands)
20:45 Nederland-Noord Ierland (interlands)
20:45 Oostenrijk-Israël (interlands)
20:45 Slowakije-Wales (interlands)
20:45 Noord-Macedonië-Slovenië (interlands)
20:45 Rusland-Schotland (interlands)

Deadline: vrijdag 11 oktober

20:45 Montenegro-Bulgarije (interlands)
20:45 Turkije-Albanië (interlands)
20:45 Tsjechië-Engeland (interlands)
20:45 IJsland-Frankrijk (interlands)
20:45 Portugal-Luxemburg (interlands)
20:45 Andorra-Moldavie (interlands)
20:45 Oekraïne-Litouwen (interlands)

Deadline: zaterdag 12 oktober

15:00 Georgië-Ierland (interlands)
18:00 Faeröer-Roemenië (interlands)
18:00 Bosnië-Herzegovina-Finland (interlands)
18:00 Denemarken-Zwitserland (interlands)
20:45 Italië-Griekenland (interlands)
20:45 Liechtenstein-Armenië (interlands)
20:45 Noorwegen-Spanje (interlands)
20:45 Malta-Zweden (interlands)

Deadline: zondag 13 oktober

15:00 Kazachstan-België (interlands)
18:00 Schotland-San Marino (interlands)
18:00 Wit Rusland-Nederland (interlands)
18:00 Hongarije-Azerbeidzjan (interlands)
18:00 Cyprus-Rusland (interlands)
20:45 Estland-Duitsland (interlands)
20:45 Polen-Noord-Macedonië (interlands)
20:45 Wales-Kroatië (interlands)
20:45 Slovenië-Oostenrijk (interlands)

Deadline: maandag 14 oktober

20:45 Litouwen-Servië (interlands)
20:45 Kosovo-Montenegro (interlands)
20:45 IJsland-Andorra (interlands)
20:45 Moldavie-Albanië (interlands)
20:45 Bulgarije-Engeland (interlands)
20:45 Oekraïne-Portugal (interlands)
20:45 Frankrijk-Turkije (interlands)

Deadline: dinsdag 15 oktober

20:04 Gibraltar-Georgië (interlands)
20:45 Roemenië-Noorwegen (interlands)
20:45 Zweden-Spanje (interlands)
20:45 Griekenland-Bosnië-Herzegovina (interlands)
20:45 Liechtenstein-Italië (interlands)
20:45 Zwitserland-Ierland (interlands)
20:45 Israël-Letland (interlands)
20:45 Finland-Armenië (interlands)
20:45 Faeröer-Malta (interlands)

Deadline: zaterdag 19 oktober

18:30 RKC Waalwijk-Ajax (competitie)
18:30 AZ-sc Heerenveen (competitie)
19:45 FC Twente-Willem II (competitie)
20:45 FC Utrecht-PSV (competitie)
20:45 VVV Venlo-Vitesse (competitie)

Deadline: zondag 20 oktober

12:15 PEC Zwolle-ADO Den Haag (competitie)
14:30 FC Emmen-Fortuna Sittard (competitie)
14:30 FC Groningen-Sparta Rotterdam (competitie)
16:45 Feyenoord-Heracles Almelo (competitie)