Transparent
Inloggen
Sluiten

Nachtmerrie voor Hendriks komt uit: kruisbandblessure

17 mei 2025 12:55
Foto: Pro Shots

Nachtmerrie voor Hendriks komt uit: kruisbandblessure ; image source: Pro Shots

Aanvoerder van de PSV Vrouwen Gwyneth Hendriks (24) is de rest van het jaar uitgeschakeld. De verdedigster raakte vorige week in de bekerfinale tegen FC Twente ernstig geblesseerd aan haar kruisband, waarbij het ergste scenario al werd gevreesd. Terecht, blijkt nu. Al na zestien minuten moest ze zich vorige week noodgedwongen laten vervangen.

Inmiddels zijn de ergste vermoedens bevestigd door een uitgevoerde MRI-scan. De verdedigster wordt op korte termijn geopereerd en zal vervolgens beginnen aan haar revalidatie. Het betekent een flinke tegenslag voor Hendriks, al toont ze zich op de clubsite van PSV strijdbaar: "Het is een enorme klap om te verwerken. Ik ga er alles aan doen om sterker terug te komen. Ik ben in goede handen en heb veel lieve mensen om mij heen die me helpen. De komende tijd zal ik het team vanaf de zijlijn aanmoedigen. Ik kijk er naar uit om het PSV-shirt weer te dragen en mee te strijden om de prijzen."

PSV neemt het in de laatste competitiewedstrijd van dit seizoen zaterdagmiddag op tegen Feyenoord. Daar gaan de PSV Vrouwen proberen het verschil van vijf doelpunten ten opzichte van FC Twente goed te maken. Die ploeg neemt het vanmiddag op tegen de vrouwen van AZ.




Tags

hendriks nachtmerrie twente verdedigster aanmoedigen bekerfinale clubsite feyenoord gevreesd gwyneth kruisband mri noodgedwongen revalidatie scan strijdbaar uitgevoerde vermoedens zijlijn

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


5 weken geleden
Ik volg de dames niet qua wedstrijden maar vind het wel mooi dat ze het goed doen.

Wens deze jongedame ook alle sterkte en succes met haar herstel.
Houd vertrouwen en geloof in jezelf.
+3/-0

 
5 weken geleden
Had je nog namen van spelers uit Scandinavië die wat voor PSV zouden zijn?
+1/-0

5 weken geleden
Beterschap en hopelijk een terugkeer met een kampioenschap volgend seizoen.
+1/-0

5 weken geleden
Ik heb vrouwennieuws uitgevinkt, waarom lees ik dit dan hier 😡
+1/-0

 
5 weken geleden
Afmelden en opnieuw inloggen ?
+1/-0

 
5 weken geleden (gewijzigd)
Check eerst of je je wachtwoord wel weet he, (Frikandel1) Met Hoofdletter. Al zou Kroket2 weer veel veiliger zijn.
+2/-0

 
4 weken geleden
Ik heb hetzelfde. Denk dat ze ons gewoon willen blijven voeren.
+2/-0


PSV E-zine

Meer dan 27.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

ado akpom basarnhem berghuis blind boscagli brobbey crockett enz eredivisie feyenoord graafschap heitinga james keizer koen mendy modric perisic psvrijnwoude romario sonny sosa stewart sutalo tadic taylor topper vaio weghorst