Transparent
Inloggen
Sluiten

PSV krijgt aanvaller op huurbasis aangeboden

22 juni 2025 18:35 - Football Insider
Foto: Pro Shots

PSV krijgt aanvaller op huurbasis aangeboden; image source: Pro Shots

Volgens Football Insider is PSV benaderd door het Engelse Brighton & Hove Albion. Die club zoekt naar een plek om Evan Ferguson tijdelijk onder te brengen in de zoektocht naar meer speeltijd. Ferguson staat te boek als een van de grootste talenten uit Ierland maar komt in Brighton te weinig aan spelen toe.

Om daar komend seizoen verandering in te brengen, trachten de Engelsen de speler op huurbasis ervaring op te laten doen. PSV zou volgens het medium daarbij een van de clubs zijn die de aanvaller aangeboden heeft gekregen. Ferguson zou een lichte voorkeur hebben voor PSV, maar het is nog niet bekend of PSV ook daadwerkelijk interesse heeft in de speler. Ook Everton en Nottingham Forest zouden de speler aangeboden hebben gekregen.

De Iers international geldt als een fysiek sterke spits die bovendien gemakkelijk het net vindt. Bij Brighton heeft Ferguson momenteel nog Joao Pedro en Danny Welbeck voor zich in de pikorde, waardoor hij in de tweede seizoenshelft van het afgelopen seizoen al verhuurd werd aan West Ham United. In acht duels wist hij geen goals te maken voor The Hammers.

Voor PSV zou Ferguson zomaar een interessante optie kunnen zijn deze zomer. De club is nog altijd in afwachting van het besluit van Luuk de Jong terwijl ook Ricardo Pepi volop in de belangstelling staat. Ferguson past in de profielschets die de club deze zomer heeft opgesteld in zijn zoektocht naar nieuwe aanvallers.




Discussieer mee op de forums


Tags

ferguson brighton albion boek danny evan everton forest ham hammers hove ierland insider jong nottingham pedro pepi pikorde profielschets trachten welbeck west

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


4 weken geleden
Heel leuk spelertje voor psv. Als er optie tot koop bij kan zou super zijn.
+1/-0

 
4 weken geleden (gewijzigd)
Huren is niet direct ideaal.
In een selectie maximaal 2 huur spelers.
Als Luuk de Jong onverhoopt stopt bij PSV zou de speler een optie kunnen zijn.
Permanent vastleggen met een optie tot koop zal gezien zijn hoge marktwaarde niet direct mogelijk zijn.
1 jaar huur.
+2/-0

 
4 weken geleden
Juist omdat het onzeker is wat Perisic en Luuk gaan doen en tevens hoe Pepi hersteld is zo’n groot talent huren helemaal geen gek plan.
Met de optie tot koop kun je hem eventueel na zijn ontwikkeling nog overnemen, hadden we maar een optie tot koop bij onze Engelse centrale verdediger gehad destijds. Terwijl je bij die huur speler van jong psv die jaar ook zag dat het goed is dat je ze niet direct koopt, ze kunnen namelijk ook tegen vallen.

Maar stel Perisic en Luuk verlengen niet, of Pepi hersteld langzamer als verwacht, hoe blij ben je dan dat je Ferguson gehuurd hebt?
+1/-0

4 weken geleden (gewijzigd)
Zou zomaar kunnen dat Luuk zijn laatste wedstrijd gespeeld heeft voor PSV.
+1/-0

4 weken geleden
Weer een van de grootste talenten... die echter amper tot spelen komt.
+2/-0

4 weken geleden
De kortlopende/ aflopende contracten is een probleem waarmee PSV nu om de oren geslagen wordt. Zomaar een aantal spelers kopen zit er financieel vrees ik niet in. Bosz kan aan de bak.
+1/-0

4 weken geleden
Nul goals in 8 wedstrijden! Aanwinst voor de verdediging?
+1/-0

 
4 weken geleden
Het punt is ook dat hij te weinig speeltijd krijgt. De 8 wedstrijden waar jij op doelt zijn voornamelijk korte invalbeurten van gemiddeld 18 minuten. Daar kun je een speler niet echt op beoordelen
+1/-0

3 weken geleden
Ik denk dat PSV allang weet wat Luuk gaat doen. Kan me niet voorstellen dat ze op basis van wederzijds respect geen gesprekken hebben. 1 juli einde contract. Vermoed dat het daarna snel bekend zal zijn.
+1/-0

 
3 weken geleden
Waarom? Wie zegt dat Luuk al iets heeft? Als dat niet het geval is, dan wordt het toch moeilijk om afspraken te maken.
+1/-0

3 weken geleden
Het grootste talent uit Ierland zit bij Brighton op de bank ?? Is nog jong natuurlijk maar zou waarschijnlijk bij PSV (met een fitte Pepi) ook op de bank zitten en dus ook zoals bij Brighton weinig saan pelen toekomen.
+1/-0


PSV E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers PSV E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 27.950 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

babadi bakayoko benitez bommel boscagli depay dest driouech flamingo gasiorowski gasirowski jong karsdorp kovar lcv malacia malanda mauro mendy mijnans obispo olij perizic ruben saibari schouten sildillia til tillman veerman