Transparent
Inloggen
Sluiten

Bosz wilde niet meer wachten op Oranje

2 mei 2026 13:41 - ESPN
Foto: Noël van de Laar

Bosz wilde niet meer wachten op Oranje; image source: Noël van de Laar

Peter Bosz verlengde op 1 februari na de met 3-0 door PSV gewonnen wedstrijd tegen Feyenoord zijn contract bij PSV met twee jaar. In gesprek met ESPN heeft de trainer nu verteld nooit een serieus gesprek te hebben gehad met de KNVB over een eventueel bondscoachschap. Uiteindelijk besloot hij dus te verlengen bij PSV, waarbij er ook geruchten rondgingen over een eventueel bondscoachclausule. Die geruchten werden al weersproken door Marcel Brands terwijl ook Earnest Stewart weigerde zich daarover uit te laten.

"Er is een aantal overwegingen waardoor het wat langer heeft geduurd. Het Nederlands Elftal is er daar één van. Zou daar misschien al een mogelijkheid zijn? Maar ik heb nooit met de mensen daar geproken en dat is ook hun goed recht. Als zij zeggen: "We hebben een trainer en gaan niet op zoek naar een opvolger voor het WK", dan vind ik dat prima", aldus Bosz.

Daar kon en wilde Bosz dus niet op wachten: "Dat is hun beleid en dat moet je accepteren. Maar daar ga ik niet op wachten. Ik ga niet het risico nemen dat ik straks niets heb en dat Ronald (Koeman, red.) ook na het WK besluit te blijven. Of dat ze mij niet willen hebben, dat kan natuurlijk ook. Dat is ieders goed recht", zo besluit Bosz.




Tags

bosz oranje bondscoachclausule bondscoachschap brands earnest espn feyenoord geduurd geproken knvb koeman rondgingen stewart weersproken

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


2 dagen geleden
Dit is niet een foto van Peter Bosz, maar van de trainer van Ajax :)
+1/-0

 
2 dagen geleden
Opmerkelijke gelijkenis inderdaad.
+1/-0

 
site-admin 2 dagen geleden
Oplettende blik, een verkeerd cijfertje in de fotocode en we hebben meteen de poppen aan het dansen.
+2/-0

2 dagen geleden
Mooi dat hij dus bij PSV heeft verlengd ipv zn kop in die slangenkuil (KNVB) te steken.
Nog lekker 2 jaar trainer zijn van PSV (warm bad) en dan lekker met pensioen.
+1/-0


PSV E-zine

Meer dan 28.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

ananas basarnhem berg bosz couhaib dest driehoek earnie eredivisie fernandez feyenoord flamingo forza giro jones jong mauro mijnans pepi perisic plea rcv saibari schouten sparta subaru til twente veerman wanner