Transparent
Inloggen
Sluiten

Wedstrijden



Voorbeschouwing FC Utrecht-PSV


Tijdstip
Zondag 12:15
Stadion
De Galgenwaard
Gelegenheid
Eredivisie
Televisiezender
ESPN


PSV.supporters.nl Scorebord

Van deze wedstrijd zal live verslag worden gedaan op het PSV.supporters.nl Scorebord: Je kunt de wedstrijd ook volgen via onze mobiele sites.

Staat hierboven geen link naar het PSV.supporters.nl Scorebord, dan ondersteunt je browser geen JavaScript 1.1 en kan je het scorebord niet bekijken. Download een browser die JavaScript 1.1 ondersteunt om het scorebord te bekijken.


Weet Correia PSV ook met Utrecht te verrassen?

Wat wordt volgens jou de uitslag van de ontmoeting met FC Utrecht? Laat hier jouw voorspelling achter.


Heb jij je favoriete opstelling al doorgegeven?

Hoe zou jij spelen tegen FC Utrecht? Laat hier jouw ideale opstelling achter.



Wat vind jij van de wedstrijd?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


9 uur geleden
Utrecht draait beroerd, maar kan tegen toppers toch vaak iets extra s. Zeker met dat publiek erachter. Jammer dat we de 0 zelden houden, na een goal van utrecht komt het vaak pas echt los. Bovendien weet deze trainer hoe Bosz te bespelen. Hopelijk weet Peter nu wel iets.
+1/-0

9 uur geleden
Maak me toch beetje zorgen. Deze trainer heeft ons 2 keer verslagen vorig jaar, Maar ga er vanuit dat individuele klasse van ons doorslag geeft!!
+1/-0

8 uur geleden
Belooft een lange zondag te worden.
+1/-0

8 uur geleden
Utrecht doet het slecht, PSV blijkt dan vaak het ideale geneesmiddel. Ben benieuwd of Geertruida al meer stabiliteit in de verdediging kan brengen en of van Bommel het weer zo lekker op zijn heupen heeft. Ik denk dat Utrecht uit voor ons op een mooi moment komt. Een overwinning zou goed zijn voor de punten en het vertrouwen. ook Kostic kan spelen denk ik dus er zijn weer wat extra mogelijkheden, daarnaast hebben we toch ook wel weer een ijzersterke bank, dus we kunnen nog wat omzetten of wisselen met ons middenveld mocht dat nodig zijn. Ik denk 1-3.
+1/-0

7 uur geleden
Eigenlijk prettig dat deze wedstrijd nou komt, nu Utrecht nog voor geen meter draait. Maar als je de wedstrijd zo in gaat, kun je bedrogen uitkomen.

Hoe dan ook zijn 3 punten cruciaal. Zou fijn zijn om met evenveel of minder verliespunten dan onze aartsrivaal de ufo te betreden.
+1/-0