Transparent
Inloggen
Sluiten

Pepi breekt onderarm, operatie volgt zondag

10 januari 2026 22:42
Foto: Pro Shots

Pepi breekt onderarm, operatie volgt zondag; image source: Pro Shots

Ricardo Pepi heeft halverwege de eerste helft in het duel met Excelsior zijn onderarm gebroken. De spits scoorde op aangeven van Guus Til maar kwam in zijn val uiterst ongelukkig terecht op zijn onderarm. Inmiddels is gebleken dat hij hem gebroken heeft. Peter Bosz vertelde op de persconferentie na afloop dat de spits zondag al geopereerd wordt om zijn breuk zo snel mogelijk te herstellen.

Bosz: Het zag er op de beelden al niet goed uit en we zijn hem dus even kwijt. Het feit dat hij morgen geopereerd wordt betekent dat we hem hier wel een tijd kwijt zijn." Nadat het vorig jaar misging in de bekerwedstrijd tegen Excelsior, gaat het nu weer mis voor Pepi tegen de ploeg uit Kralingen: "Ik zit ook aan die jongen zelf te denken. Een jaar geleden gebeurde het met zijn knie. Zo lang zal het nu niet duren maar we zullen hem wel weer even kwijt zijn", aldus Bosz.




Discussieer mee op de forums


Tags

pepi bosz excelsior kralingen misging til val

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


6 dagen geleden
Jeetje dat is geen goed nieuws.
Sterkte Pepi. Hopen dat Plea weer snel aansluit. Of evt de spits huren.voorin is het zeer beperkt
+1/-0

 
5 dagen geleden
De vraag is wat je nu wil met een spits. De top 2 Eredivisie gaan we wel halen met Til, Man, Perisic en Driouech en voor CL nu mag ie pas meedoen in de tussenronde.
+1/-0

6 dagen geleden (gewijzigd)
Pepi heeft wel erg veel pech.

PSV ook, drie spitsen geblesseerd.

Ik mag toch hopen dat PSV nu nog wel een vervanger haalt. Depay of Lauritsen misschien?

Boadu heeft een contract tot het einde van dit seizoen en Plea kan op meerdere posities spelen. Er is dus zeker ruimte voor een extra aanvaller.

Misschien moeten we toch Van Duiven bij de selectie halen. Van Duiven is de enige die ook tegen Newcastle United en Bayern München mag spelen.
+2/-0

 
6 dagen geleden
Ik zie ook een Lauritsen graag komen. Kopsterk en goed aan de bal een type Luuk de jong
+1/-0

 
6 dagen geleden
Met Lauritsen heb je ook meteen een ander type spits: een breekijzer en aanspeelpunt.
+1/-0

6 dagen geleden
Als ik nou eens logisch nadenk….🤔dan gaat Til komende tijd op 9 positie…. Maar dan komen we komende tijd dun in de middenvelders, wanneer je Guus dus door schuift….
Kijk ik naar volgend seizoen, misschien vertrek van Veerman, Saibari…. Schouten? Anticiperen…. Ik had me deze week nog gemeld in Groningen voor Resink! Kan op 6, op 8, sterk aan de bal, goede pass over 30/40 meter, psv, kijk vooruit, handel nu, resink is een mooie ultieme versterking, waarop we ook komende jaren mee vooruit kunnen!
+2/-0

 
5 dagen geleden
Yari Verschaeren erbij voor het middenveld.
+1/-0

6 dagen geleden
Het is duidelijk wie er volgende maand uit handen van Prins Carnaval D’n Opkikker moet krijgen.

Wat een nare beelden en wat een pech weer voor Ricardo Pepi… :-(
Twee maanden eruit betekent wel dat ie dit seizoen nog in actie komt en ook het WK kan spelen.
Heel veel sterkte en een spoedig herstel gewenst!
+1/-0

6 dagen geleden
Geen nw spits halen aub, eind maart hebben we 3 fitte nr 9…. Guus doorschuiven met straks weer Saibari daar om heen! We zitten gering in de middenvelders als we dus nu moeten schuiven, en met blik op vooruit…. Resink halen!
+2/-0

 
6 dagen geleden
Van mij mogen ze Resink best aantrekken, maar hij kost wel vele miljoenen, moet zelf ook nog naar PSV willen en je speelt de komende maanden zonder spits.

Met Van Bommel, Pepi, Plea en Boadu zit je met 4 langdurig geblesseerde aanvallers, waarvan 3 spitsen. Je hebt geen echte spits meer over, laat staan een reservespits. Dat los je niet op door een vrij dure middenvelder aan te trekken.
+1/-0

 
6 dagen geleden (gewijzigd)
Ik denk daar dus toch anders over…. Eind maart zijn pepi, plea, en boadu allen beschikbaar en weer fit, nu de 9 positie oplossen met een pleister , Guus Til….! Saibari kan op 10, Wanner ook, maar dan heb je er nog 2 bij naast nodig….. Mauro is super op 6 maar staat nu linksback komende tijd! ik ben echt van mening dat wanneer je Resink haalt , je nu het elftal weer compleet hebt, waardoor je met meerder mensen kunt schuiven…..en tevens kijk ik dan naar de toekomst, Resink is international(jong oranje), heeft veel potentie en kan nu zeker die stap maken, betrek hem erbij komend half jaar, en in nw seizoen , word dat een belangrijke speler!
+1/-0

 
5 dagen geleden (gewijzigd)
Eind maart ben je minimaal 13 wedstrijden verder, waaronder de wedstrijden tegen Feyenoord, Groningen, AZ en NEC. Die wedstrijden ga je dan in met één enkele (halve) spits. Wat als Til ook nog eens geblesseerd raakt?

Het is ook nog maar de vraag wanneer en hoe Plea terugkeert na zijn zware blessure. We zagen bij Pepi hoe lang het kan duren voordat iemand weer volledig terug is na een zware knieblessure.

Sallah Edine is normaal gesproken over anderhalve week weer terug en Dest kan ook nog linksachter spelen. Mauro Junior kan dus gewoon op het middenveld spelen.

Ik zou dan toch voor een betaalbare spits gaan die ook nog wat toevoegt wanneer Pepi en Plea weer terug zijn. Het lijkt me dat het contract van Boadu sowieso niet wordt verlengd.
+1/-0

6 dagen geleden
Nou lekker dan weer. Was net weer goed en wel terug. Pepi is best wel een man van glas. Til maar opnieuw in de spits.
+2/-0

5 dagen geleden
Ik lees al paar keer dat we in maart straks 3 spitsen hebben, Sowieso is dat maar de vraag, zal niet de eerste keer zijn dat er vertraging optreedt.
Daarnaast betekent terug zijn niet meteen er weer staan. Alles moet langzaam opgebouwd worden. We hebben gezien aan Pepi hoe lang het kan duren voor een speler zijn uithoudingsvermogen en zijn ritme weer terug heeft.
En bij Boadu heb ik ernstige twijfels of hij mits fit wel genoeg inbreng heeft. Hij heeft me nog niet echt kunnen overtuigen in de wedstrijden dat hij wel mee mocht spelen. Bovendien valt hij van blessure in blessure.

We zijn een Europese topclub, die nog op 3 fronten meestrijdt, dat kan toch niet zonder spits ? Noem mij nog een ander topteam dat geen spits heeft.
Til deed het prima in de spits, maar is gewoon een noodverband. Gaan we nu alles riskeren met een noodverband ? Wat als Til nu uit vorm raakt, we kennen Til, hij heeft een perfect seizoen tot nu toe, maar welke speler speelt nu een heel seizoen goed ?

Ik zou sowieso eens informeren naar Lozano. Die kent de club, de stad en de speelwijze. Die heeft niet eerst maanden nodig om te wennen. En die kan overal voorin spelen.
+1/-0

 
5 dagen geleden
Ik denk ook dat er iig een spits op de bank moet zitten voor plan B of mocht onverhoopt Til geblesseerd raken. Ik vermoed dat ze Boadu al hebben afgeschreven, Plea is na zo n lange blessure maar de vraag of hij nog iets gaat brengen, vDuiven gaat weg en is dus ook geen optie. Uneken terughalen? Is geen topper, maar kan iig koppen. Denk niet dat ze echt gaan investeren. Zirkzee half jaartje richting WK?
+1/-0

 
5 dagen geleden
In V Duiven is duidelijk geen vertrouwen. Uneken vorig jaar ook niet, ook vorig jaar hadden we aan het eind eigenlijk alleen nog Luuk voor de punt en zelfs toen kwam hij er nooit in.

We kunnen gewoon nog door in de CL he, niet onmogelijk. Dan is het toch wel handig als je een spits hebt. Als die verhalen kloppen dat Lauritsen voor 9 ton op te halen is dan misschien toch maar halen, denk als breekijzer, maar beter iets dan niets.
+1/-0

5 dagen geleden
Het zit ook niet mee.

Man van glas?
+1/-0

 
5 dagen geleden
Dit keer was het echt ongelukkig. Maar idd, overkomt hem wel vaker dan anderen. Lullig voor die gast
+1/-0

5 dagen geleden
We hebben straks ook nog Saibari, hoe komt die terug ?

Marokko moet kampioen worden, als dat niet lukt krijgt hij het hele land over zich heen. Wordt hij wel kampioen dan is misschien de scherpte een beetje weg, kan ook zijn dat hij dat overloopt van vertrouwen en in topvorm is.
Bovendien is hij nu een maand in Afrika, das ook wel ff omschakelen naar de ijskou hier. En hij heeft dus geen rust / winterstop gehad en zijn spel vreet energie. Volgens mij kan hij veel hebben, maar ook zijn tank moet toch een keertje leeg raken.
+1/-0

5 dagen geleden (gewijzigd)
Misschien kunnen we Fabio Silva een half jaartje huren van Dortmund. Speelt daar amper.
+1/-0

5 dagen geleden
Lijkt wel of Pepi's motoriek niet altijd optimaal is, mi. onnodige beweging waardoor hij helemaal verkeerd terecht komt.
Als Nigeria woensdag tegen Marokko net zoals het hele al toernooi speelt, is Saibari vrijdag hier weer op de training en is het spitsenprobleem voorlopig weer opgelost.
+1/-0

 
5 dagen geleden
Saibari moet dan nog altijd op zaterdag de ‘troostfinale’ spelen. Misschien scheelt het wel een huldiging op maandag.

PSV moet op woensdag de uitwedstrijd tegen Newcastle United spelen. Voor PSV zou het wel gunstig zijn als Sallah Edine zondagochtend naar huis kan.
+1/-0

 
5 dagen geleden (gewijzigd)
Verrek, je hebt gelijk, dom van mij. Maar wat je zegt, het zal iig een dag huldiging schelen en een dag om er van bij te komen.
ps. sowieso belachelijk om de Afrika Cup 's winters te doen, gewoon 's zomers net als het WK.
+1/-0

 
4 dagen geleden
Zal dan wel bloedheet daar zijn dan, maar dat geldt evenzeer voor WK in sommige staten van de VS en in Mexico. Ik dacht dat ihkv het gelijktrekken van de globale kalender de FIFA de Afrika Cup al wilde laten verplaatsen naar de zomer, wat is daarvan gekomen? Klaarblijkelijk niets dus.
+1/-0

 
4 dagen geleden
Daarom, in Mexico en VS is het 's zomers ook bloedheet en in zuid-Afrika is het 's zomers zelfs winter en best koud zeker in Johannesburg. Gewoon stoppen met die Afrika-cup in de winter, laat maar synchroon lopen met een EK.
+1/-0

5 dagen geleden
Hoeveel pech kan je hebben ?? Man van glas ?? Jammer, Pepi was weer op niveau aan het komen. Beterschap en succes. Hopelijk een voorspoedig herstel.
+1/-0

5 dagen geleden
Een eventueel nieuw aan te trekken spits kan toch zoiezo niet meer aansluiten in de CL?
Of heb ik het mis?
+1/-0

5 dagen geleden
Begint een sneu verhaal te worden voor Pepi. Scoort inderdaad veel per minuut maar lijkt geregeld geblesseerd. Hoe is zijn blessurehistorie voordat hij naar PSV kwam?
+1/-0

5 dagen geleden
Sneu voor pechvogel Pepi. Maar hadden van de zomer gewoon Lauritsen moeten kopen. Heeft een aflopend contract. Prima speler ook vandaag weer een goal en assist en verder goed meevoetballend (beter dan Pepi), maar past denk ik niet in het Boszbal. En helaas ook niet meer CL. Tenzij we nog doorgaan na januari!
+1/-0

5 dagen geleden
Lauritsen Weer belangrijk bij Sparta.
1 goal en assist ik zeg voor 1 milj halen
+1/-0

 
4 dagen geleden
Wie zegt dat je hem voor dat bedrag krijgt?
+1/-0


PSV E-zine

Meer dan 28.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aanspraak basarnhem boadu boer bosz brands certificaat dele dominantie earnie feyenoord haaks koen lauritsen lozano malaise malen oogt passievrucht peerke pepi perisic plea pover resink saibari til vaio vermakelijk woordgrapje